LONAS HOME'I AKVARELLIKOLLEKTSIOON NÜÜD HALDJA KODUS

Vahetult enne aasta kauneimaid pühi on Haldja kodusse (Fėjos Namai) jõudnud kaubamärgi LONAS HOME esimene akvarelne voodipesukollektsioon. Tutvuge sellega lähemalt!

Akvarellikollektsioon ei kanna sellist nime ilmaasjata – iga voodipesukomplekt on magamistoas justkui kunstiteos. Igas kujunduses on teatud maalitehnikas joonistatud ornament, mis on digitrüki abil kangale kantud. Akvarell, akvarell ja akrüül, akvarell ja pliiats ... Pastelsed ja lopsakad värvid, nii väga armastatud pojengid, troopilised taimed, abstraktsioonid!

Mis see digitrükk küll on? Digitrükk erineb kõigist teistest kangavärvimisviisidest selle poolest, et selle abil jääb muster kangale ülirealistlikult. Värv tungib sügavale kangakiudu ning loob nõnda kauakestva ja sobiva hoolduse korral mitteluituva kanga.

Lonas HOME'i akvarellikollektsioon on selle poolest unikaalne, et igas komplektis on tavapärasest rohkem padjapüüre – üheinimesekomplektis on kaks ja kaheinimesekomplektis neli padjapüüri. Peale selle on kõik komplektid kahepoolsed, seega saab kõigest ühe komplektiga magamistoas luua tervelt 5–6 erinevat variatsiooni! Kirju teine pool lisab magamistuppa mängulisust, värve ja dünaamikat, ühevärviline toob magamistuppa värskust, peenekoelisust ja rahutunnet. Piisab, kui püürid lihtsalt teistpidi keerata!

Sukelduge Lonas HOME'i akvarellikollektsiooni ja selle kõigi variatsioonidega magamistoa mugavustunde ja stiili avastusretkele!