• Logi sisse
 • TEAVE

  Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

  Beddinghouse on uhke selle üle, et on, amsterdami Van Goghi muuseumi, ametlik partner. Selle, ainulaadse koostöö tulemusel Van Goghi muuseumi ja Beddinghouse'i vahel on lisaks muudele kollektsioonidele sündinud ka dekoratiivpatjade kollektsiooni. Iga disain on inspireeritud Vincent van Goghi maalist.

  Dekoratiivne padi on valmistatud 55% viskoosist ja 45% puuvillasest sametist, sellel on digitrükiga esiosa ja rohelist värvi tagumine pool, mis on valmistatud 100% puuvillasest lõuendist. Padja mõõdud on 30x50cm. Padjal on allosas tõmblukk ja kaasas elastne polüestrist sisepadi. Patja ei tohi pesumasinas pesta ja kuivatis kuivatada.

  Beddinghouse on pühendunud kaunite kollektsioonide kujundamisele, austades inimesi ja planeeti. Seetõttu osaleb Beddinghouse algatuses Better Cotton Initiative (BCI), (tõlgituna parema puuvilla initsiatiiv) mille eesmärk on parandada puuvillakasvatust kogu maailmas. Kasutame säästvaid pakendeid spetsiaalselt Beddinghouse x Van Goghi muuseumi kollektsiooni jaoks.

  Järelevalve

  • Mitte valgendada
  • Mitte kuivpuhastada
  • Mitte pesta
  • Triikida ei tohi

  Dekoratiivne padi Van Gogh Museum Create Soft Pink

  39,95 €

  Saadame 1 tööpäeva jooksul
  Valige:
  Patjade suurus:
  Kogus:
  39,95 €
  Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
  Kas teil tekkis küsimusi?