+372 555 14900 Aitame teid suure rõõmuga! Me räägime vene ja inglise keeles.
Aitame teid suure rõõmuga! Me räägime vene ja inglise keeles. +372 555 14900
Huvitavat lugemist

Loo ise kahepoolne voodipesu!

Kui Sa ei leia, mida otsid, aga tahaks väga luua enda magamistuppa sellise voodipesu, millisest unistad ja mis sobib suurepäraselt kokku mitte ainult interjööriga vaid ka Sinu olemasoleva voodipesuga, siis meie õmbleme selle Sulle! Vali välja kangad ja kirjuta tabelisse vajalikud mõõdud. Lihtsamast lihtsam!

 

10

» Loe edasi «

Säästke aega – kingiideed tervele perele!

Siis, kui lähenevad aasta kõige ilusamad pühad, mõtleme aina sagedamini kingituste peale. Millega rõõmustada sellel aastal ema, naist, õde või vanaisa? Jah, me teame, kuidas võib see vahel väsitada ja isegi summutada pühade ootamise rõõmu. Kuid muretsemiseks ei ole põhjust, sest Haldjad ruttavad Teile appi parimate kingiideedega!

Kingiideed NAISTELE:

Romantika, õrnus, ilu – kõige imelisemad sõnad, mis kirjeldavad naise kingitust. Kuid kuidas mahutada need ühte kinki? Suurepärane idee on rõõmustada naist kinkekomplektiga. Panustagem naiste ilusse ja heasse enesetundesse!

1. copy

Kingiideed MEESTELE:

Kingitused meenutavad meestele, kui kallid ja armastatud nad on. „Jõuluvanad“ tahavad üle kõige näha siirast naeratust. Seepärast soovitame teha kingitusi, millele vaatamine paneb selle omaniku iga kord naeratama.

2. copy

Kingiideed emale:

Kõige sagedamini on meie emad tõelised töömesilased, kes pidevalt hoolitsevad iga kodu nurga eest, et see oleks võimalikult hubane ja soe meie kõigi jaoks. Üllatagem enda emasid praktiliste ja meeldivate kingitustega.

Kingiideed isale:

Tihti tundub, et kõige raskem on valida kingitust isale, tõsi? Meie armastatud isad, iga ala meistrid, teevad ja leiavad ju kõik endale ise, mida siis kinkida?? Meil on ka neile suurepäraseid kingitusi:

Kingiideed õele:

Lapsepõlves uudistasite Jõuluhommikuti koos kuuse juures, kes millise kingituse sellel aastal saab? Nüüd tuleb aga endal Jõuluvana “tööd” teha ja õde rõõmustada. Siin on mõned ideed, kuidas rõõmustada parimat õde:

5 copy

Kingiideed vennale:

Venda on ju eriti lihtne rõõmustada – kilo mandariine ja edu on kindlustatud. See on tõesti tõsi, kuid kui otsustate mandariinide juurde lisada midagi enamat, on usutav, et vend rõõmustab rohkem!

6 copy

Kingiideed vanavanematele:

Armsad vanavanemad, alati armastavad ja ootavad. Kui hea ja soe on nende kodus. Vanaema kostitab meid alati enda kõige maitsvamate šedöövritega, vanaisa aga õpetab meile seda, mida me veel ei tea. Meie aga üllatame neid soojade ja hubaste kingitustega:

7 copy

Kingiideed lastele:

Meie väiksed imed ootavad tõenäoliselt kõigist kõige rohkem ja rõõmustavad kordumatu Jõuluhommiku üle. Võibolla ka muretsevad veidi: kas Jõuluvana ikka sai minu kirja kätte?? Kas olin ikka piisavalt hea sellel aastal? Ja alati rahuneb nende süda, kui nad näevad kuuse all kõige ihaldusväärsemaid kingitusi! Haldjad tahavad ühineda laste naeratustega ja pakuvad välja kõige hubasemaid kingiideid lastele 🙂

8 copy

 

 

Jõulukaunistuste trendid

 

Valge värv ja pastelsed toonid

Kuld ja hõbe

Must ja valge värv

Veidi punast

Looduslikud toonid

Käsitsi valmistatud jõulumänguasjad

https://www.pinterest.com/

Toote kirjeldus: TÙ TÙ rannavaip mitte ainult ranna jaoks!

Raske oleks kujutleda suve ilma mõnusate väljasõitudeta mere, järve või mõne muu veekogu juurde.  Nii mõnus on sirutada jalgu päikese käes!  Kui aga veel kõrval huvitav raamat, pudel lemmikjoogiga ja piknikukorv suupistete ja puuviljadega? Tõeline suvemuinasjutt 🙂

Selleks, et selline puhkus päikese käes mererannal, järve kaldal või koguni õitsval aasal oleks mugavam ja hubasem, lõi kaubamärk TÙ TÙ käesolevad digitaaltrükitehnikas rannavaibad! Selleks aga, et neil lamada oleks võimalikult mugav, võib komplektidest leida kaelapadja, mida saab kasutada ka reisil, tukastades mõnusalt autos, bussis või lennukis.

IMG_3505

» Loe edasi «

3 suurimat voodipesu hooldamise viga

Luues enda puhkuseoaasi otsime pidevalt kehale meeldivat, pikaealist, värvide poolest interjööriga sobivat voodipesu, leides aga endale kõige paremini sobiva usume, et see teenib ja rõõmustab kaua. Selleks, et see nii oleks, jutustame põhjalikult kõige sagedasematest voodipesu hooldamise vigadest, mis lühendavad isegi kõige kvaliteetsema kanga pikaealisust, ning  hajutame müüte, mis levivad ühiskonnas.

57cac4878656a7e9a178ec6100b2e330

» Loe edasi «

Mida räägib teie isiksuse kohta teie magamistuba?

Ilmselt on enamus nõus, et magamistuba on kodu kõige tähtsam ja intiimsem koht. See on koht, kus inimesed peale rasket tööpäeva leiavad rahu ja puhkuse. Magamistoa dekoor ja domineerivad värvid on justkui peegel, mis näitab inimese maitset, harrastusi ning isiksust. Värvid avaldavad suurt mõju ümbrusele, inimese sisemaailmale ning emotsioonidele. Magamistoas domineerivad värvid võivad avaldada, milline on inimene, tema harrastused ning isikuomadused.

Siiski peab magamistuppa valima värve ettevaatlikult. Kuigi mõningad toonid võivad rõhutada teie isikuomadusi, võivad eredad või tumedad toonid takistada puhkamist, seetõttu peaks olema ettevaatlik magamistoa dekoreerimisel negatiivset mõju omavate värvidega. Sellised värvid on parem valida aktsentideks, mitte domineerivateks värvideks.

 

INDIGO/SININE VÄRV

ecb2fe32093bbf5fa7ea0cb93fbf0a2f

Indigovärv teie magamistoas avaldab, et omate head intuitsiooni, olete arukas, kuid omate ka isiksuse salajast  poolt, millest keegi ei tea. Indigovärvi armastavad kartmatud ja julged isiksused, kellele meeldib perfektne ja laitmatu ümbrus. Siiski peaks indigovärvi valima ettevaatlikult. See värv ergutab positiivses kombinatsioon ausust ning truudust, kuid ruumi domineeriva värvina võib indigo põhjustada negatiivseid emotsioone ning avaldada negatiivset mõju unele ja isiklikule elule.

» Loe edasi «

10 nõuannet, kuidas muuta oma voodi mugavaimaks kohaks Maa peal :)

Laupäeva hommik. Avan silmad ja kuulen, kuidas vihmapiisad langevad krabinal magamistoa aknale. Kuidagimoodi vean end voodist välja, lähen kööki ja teen tassi teed. Ühes käes teetass, teises äsja ostetud Dorothy Koomson romaan, poen tagasi sooja voodisse. Otsustan – täna voodist ei tõuse.

Kuipalju kordi oled veetnud kogu või poole päevast voodis? Seal me magame, loeme, sööme, vaatame filme jne. Just sel põhjusel peavad meie voodid olema mugavaimad kohad Maa peal. Kuidas seda saavutada? Avastasin mitu suurepärast nõuannet ja jagan neid teiega!

1. Hubasus – kata voodi suure, kootud pleediga!

 

7197fe4e227aa9ecaf0e84837ebeb497

 

» Loe edasi «

Tekid – milline valida?

Igaüks meist teab, et hea enesetunde tagamiseks on eriti tähtis hästi välja puhata, et võiksime kogu päeva produktiivselt töötada.

Milline on hea puhkamise retsept? Kahtlemata sisalduvad selles: Tuulutatud magamistuba, puhas voodipesu, mugav padi ja tekk. Just tekkidest tuleb juttu järgnevas blogis.

IMG_6368

» Loe edasi «

SAGEDASEMAD VOODIPESUKANGAD

skinny-laminx-fabric-rolls

Puuvill

Puuvill on üks tuntumaid kangaid. Seda pehmet ja mugavat rõivamaterjali kasutatakse kogu maailmas kõige rohkem. Puuvill imab niiskust 24–27 korda suuremas koguses kui on tema mass ning on märjana vastupidavam kui kuivana. See kangas imab kiiresti ja tõhusalt higi, võimaldades kehal „hingata“. Puuvilla saab edukalt kasutada kõrgel temperatuuril. See imab hästi värve, tänu millele saab kanga vähese vaevaga erksavärviliseks. Puuvillaseid esemeid võib keeta ja muud moodi steriliseerida, sest see kangas ei karda kuuma.

» Loe edasi «

KUIDAS VOODIRIIDEID HOOLDADA?

VILLASTE VOODIRIIETE HOOLDUS

Täisvillast voodiriietesse ei kogune eritised ega higi, sest villased voodiriided lasevad suurepäraselt õhku läbi ja nii eraldub kõik õhku.

Kvaliteetsete villast voodiriiete puhul piisab, kui neid mõnikord veega piserdada ja vesi maha harjata. On ka eriliselt töödeldud villaseid voodiriideid, mida saab automaatmasinas 30 °C vee ja villapesuainega pesta.

Kui kasutate villast tekki katmata, tasub see vähemalt korra nädalas päeval rõdule päikese kätte tõsta, sest otsene päikesekiirgus kuivatab villarasva lanoliini. Nii võivad villakarvad kõvaks ja karedaks muutuda. Korra poole aasta jooksul soovitatakse villatekki vahu ja harjaga puhastada. Suvel tasub tekk puhastusse viia või, kui hooldustähised lubavad, siis see automaatpesumasinas puhtaks pesta. Villatekki võib pesta ka vannis: sõtkuge tekk selleks ettenähtud villapesuvahendiga korralikult läbi ja loputage 2–3 korda leige veega. Pärast loputust tasub tekk 1–2 tunniks vanni nõrguma jätta, siis on seda kergem tõsta ja kuivama riputada.

Pesupulbrit ei maksa kasutada, sest see muudab villa pulsti.

» Loe edasi «

Toode 1 2
SAATE 10EUR ALLAHINDLUST!