+372 555 14900 Aitame teid suure rõõmuga! Me räägime vene ja inglise keeles.
Aitame teid suure rõõmuga! Me räägime vene ja inglise keeles. +372 555 14900

Haldja kodu kohta

HALDJA KODU on Leedu interjööri ja kodutekstiili armastajate ettevõte! See veebileht on tõlgitud Eesti keelde, et saaksite toodete ja nende omaduste kohta parema ülevaate. Kui teil on küsimusi, võtke julgelt meiega ühendust 🙂
Pidage aga meeles, et me räägime vene- ja inglise keeles.

 

REKVISIIDID

PROHO UAB

Registrikood: 302859106
KMKR nr: LT100007525412
Kontor: Savanorių pr. 136 (interjöörikeskus Aparici), Kaunas 44148, Leedu
Registriaadress: Pramonės pr. 9-54, Kaunas 51345, Leedu
Ak: EE541700017004450238, AS Luminor Pank
SWIFT: RIKOEE22XXX


VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Telefonil +372 555 14 900 (Klienditeenindus vene ja inglise keeles)

E-posti aadressil info@haldjakodu.ee (Klienditeenindus vene ja inglise keeles)

 

apie-lt-1

apie-lt-2

 

 

feja-dziaugiasi

Haldja kodu hubase ja stiilse kodu loojale!

Haldja kodu on koht, kuhu on alati hea sisse astuda ja lõpmata tore tagasi tulla. Kodu on meie endi loodav maailm, kus iga pisiasi, kangas ja aroom loob armastuse, hubasuse ja headuse. Haldja kodust leiab kõike, mida kirjuvärviliseks igapäevaeluks tarvis!

  • Haldja kodus on kõige armastatum paik magamistuba, seepärast on siin suurim valik voodiriideid. Siit leiate koduse ja värviküllase magamistoa jaoks mitmesugustest kangastest võrratu disainiga kvaliteet-voodipesu. Meil on hea meel esitleda kõrgklassi voodipesu ESSENZA, Pip Studio, Decoflux ja Bedding House.
  • Magusaima une ja väärt puhkuse tarvis on Haldja kodul pakkuda kvaliteetsest naturaalmeriinost, kaameli- ja alpakavillast voodiriideid. Pehmeteks unenägudeks soovitame sulgedest, samuti sünteetilisi allergiavabu tekke ja patju.
  • Selleks et pisipere tuba oleks erksates värvides ja täis armastatud tegelasi, on Haldja kodus alati pakkuda ilusat laste voodipesu, lõbusaks kümbluseks aga värvilisi rätikuid ja hommikumantleid.
  • Selleks et vannituba saaks stiilne ning seal leiduvad asjad oleksid vajalikud ja praktilised, pakume vaid looduslikust kiust käterätikuid, hommikumantleid ja muid vannitarvikuid.
  • Köök on koht, kus algavad kogu pere, eriti aga pisipõnnide kulinaariašedöövrid, olgugi need lihtsamatest lihtsamad. Seegi on kodus eriline paik, kus tahaks mängulisust, hubasust ja värve. Haldja kodu aitab köögi selliseks muuta.
  • Selleks et kodust saaks kõige imelisem ja meeldivam koht maailmas, peab see kiirgama õdusust ja soojust. Haldja kodust leiate pehmeid pleede nii suurtele kui ka väikestele, lummava lõhnaga õhuvärskendajaid ja küünlaid, hubasust loovaid voodikatteid ja dekoratiivpatju ning hulgaliselt muid sooje, vahvaid ja meeleolukaid asju!
  • Vaevu jõuab külm näpistada, kui ruttame kohe sooja. Just sooja-armastajatele on meil pakkuda naturaalsest villast hommikumantleid, veste ja susse.
  • Ja mis kõik veel loetlemata jäi … Ent veenduge ise, et Haldja kodus ei ole iial külm! Soovime, et teiegi kodus oleks alati soe ja hea!

 

Me armastame oma Haldja kodu. Loodame, et teiegi hakkate seda armastama.

Sõbralik, naeratav ja alati abivalmis Haldja kodu personal jagab meelsasti hüva nõu ja aitab valida. Seega kui teil tekib küsimusi, helistage julgesti!

Naeratusega

Haldjas

SAATE 10EUR ALLAHINDLUST!