• Logi sisse
 • TEAVE

  Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

  • Värvus:: Valge;
  • Materjal: 100% puuvilla (satään);

  LONAS HOME laste voodilinad on valmistatud eriti kõrge kvaliteediga looduslikust puuvillasest satiinist. Satiiniliike on väga palju, sest erinevad on puuvillasordid, kasvutingimused, niidi töötlemine, kanga kudumise tehnoloogiad, värvid ja värvitoonide intensiivsus, seetõttu võivad puudutamisel aistingud olla erinevad. Kui tootes on rohkem tumedaid värve, on kangas jäigem, pastelsetes värvitoonides linad on pehmemad.

  Puuvillase satiini looduslikkus annab teie silmaterale magamise ajal mugavuse ja hubasuse tunde!

  Voodilina kõrgus – 10 cm.

  100% PREMIUM puuvillasatiin

  Egiptuse puuvill on tunnistatud terves maailmas parimaks pikakiuliseks puuvillaks. Luksuslik LONAS HOME puuvillasatiinist voodilinad on kootud ja õmmeldud 100% PREMIUM puuvillast ja on eriti kvaliteetsed. PREMIUM klassi satiin on väga õhuke ja pehme, kuid on samal ajal ka väga tihe, mistõttu teenib teid mitmeid aastaid.

  100% PREMIUM puuvillasatiinkangas on Itaalia meistrite kootud, kuid Leedus loodud ja õmmeldud.

  Kanga tihedus - TC300.

  Kauasäilivad värvid

  Vaatamata kergusele on puuvillasatiin tänu lõnga ettevalmistamise ja kangakudumise spetsiifilistele tehnoloogiatele väga tugev, pikaajaline ja pleekimiskindel kangas. Selle kanga värvimiseks valitakse ainult kõrgeima klassi pleekimiskindlad värvid ja tänu sellele säilitab  kangas eredad värvid ka pärast paljukordset pesemist.

  Läikiv ja pehme

  Need LONAS HOME voodilinad on õmmeldud 100% puuvillasatiinkangast, mida on lisaks töödeldud „butter finishing“ (võidmise) tehnoloogiaga. Nimetatud tehnoloogia lisab toodetele võluvat läiget ja erilist pehmust.

  Kummiga voodilinad

  LONAS HOME kummiga voodilinad on unikaalsed, kuna neid on lihtne ja mugav madratsile peale panna. Vaid nurkades olev kumm hoiab voodilina paigal, pikad voodilina kummivabad küljed ümbritsevad hõlpsasti madratsit igast küljest.

  25,00 € - 29,00 €

  Kummiga voodilina Kid OTICO

  Saadame 4 tööpäeva jooksul
  Valige:
  Voodilina suurus:
  Kogus:
  25,00 €
  Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
  Kas teil tekkis küsimusi?

  Koos ostetud kaubad