+372 555 14900 Aitame teid suure rõõmuga! Me räägime vene ja inglise keeles.
Aitame teid suure rõõmuga! Me räägime vene ja inglise keeles. +372 555 14900

Skandinaavia stiilis kaunistused

lepuf

Le Puf on heegeldatud, punutud või kootud kodukaunistus, mis on sündinud ääretust sümpaatiast Skandinaavia stiili vastu.

Kõik Le Pufi tooted valmistatakse käsitsi. Lisaks hoolikalt valitud materjalidele pannakse neisse killuke südant, peotäis armastust Skandinaavia stiili ja esteetika vastu ning terve sületäis hoolt ja püüdlikkust, et teie kodusse jõudes tooks ta kogu temasse pandud hea ka endaga kaasa.

Lase Le Pufi õdusus endale koju!

 

TUMBAD

dideli pufai

Laitmatu stiil. Hoolikas töö. Käsitöö. Need on Le Pufi kott-toolide ja tumbade peamised omadused. Armas ümar pehme tumba muudab kodu tõeliseks hubasuse oaasiks. See toob igasse kodusse rõõmu, mugavust ja ilu.

LASTETUMBAD

vaikiski pufai

Armas ümar pehme tumba muudab kodu tõeliseks hubasuse oaasiks. See toob igasse kodusse rõõmu, mugavust ja ilu!


HEEGELDATUD KORVID

daiktakrepsiai

Käsitsi heegeldatavad korvid sobivad hästi igasse kodunurka – neid võib kasutada nii esikus kui ka mänguasjade tarvis lastetoas, nii vannitoas igapäevatarvete jaoks kui ka söögilaual kauni puuviljakorvina.

DEKORATIIVPADJAD

pagalveles

Milline oleks kodu ilma vahvate pehmete ja mugavate dekoratiivpatjadeta – kenasti diivanile ja tugitoolile laotud või armsalt pehmele vaibale pillutatud patjadeta? Vahel on ju nii lihtne kodu hubaseks muuta!


VAIBAD

kilimai

Elutuba, lapse tuba, magamistuba või koguni vannituba võib muutuda ebatavaliselt õdusaks. Alt erilise materjaliga kaetud vaip on stabiilne ja ei libise, niisiis see mitte ainult ei kaunista Skandinaavia stiilis interjööri, vaid ka loob mugavustunde. Nautige kodu hubasust!

LAUAMATID

padekliukai

Söögitoa laud näeb välja mänguline ja eriline, aga on tänu käsitsi heegeldatud armsatele lauakatetele hästi kaitstud. Argipäev võib olla armas ja ilus! Le Puf aitab sellele meelsasti kaasa.

 

SAATE 10EUR ALLAHINDLUST!