TEAVE

Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

Luksuslik, eksklusiivsetest naturaalsetest materjalidest tekk garanteerib une ajal kvaliteetse puhkuse!

Tencel kiu pind on sile ja termostaatiline. Suvel pakub teile jahedustunde, aga talvel on soe. Meeldiv kangas – ei kleepu nahale ega põhjusta higistamist. Õrn – ei ärrita: sobib imiku tundlikule nahale.
Ökoloogiline kangas on valmistatud puidust ja on seetõttu täiesti hügieeniline. Sellesse ei kogune bakterid ning tolmulestad, sobib allergilistele inimestele. Vastupidav, kerge kasutada ja kuivab kiiresti.

Linast kangast hinnatakse juba ammustest aegadest allergiavastaste ja nahal hingamist võimaldavate omaduste tõttu. Kuumadel päevadel ta jahutab, aga külmadel soojendab. Linakiud võib neelata oma kaalust 20 % niiskust ja ei tundu seejuures märg. Kangas on kergesti pestav ja kuivab kiiresti.

Need luksuslikud kiud sobitatakse harmooniliselt puuvillaga, et kestaksid veel kauem ja neil pole kalduvust pesemisel kokku tõmmata. Täidis sisaldab 15 % polüestrit, mis muudab teki kohevamaks ja pehmemaks.

Teki kattekangas: 55% Lyocell Tencel / 45% puuvill

Teki täidis: 50% lina / 35% puuvill, 15% polüester (300g/m2)

Luksuslik linakiuga tepitud Tencel tekk

45,90 € - 69,90 €

Kohaletoimetamine 5 tööpäeva jooksul
Valige:
Teki mõõtmed:
Kogus:
69,90 €
Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
Kas teil tekkis küsimusi?