+372 555 14900 Aitame teid suure rõõmuga! Me räägime vene ja inglise keeles.
Aitame teid suure rõõmuga! Me räägime vene ja inglise keeles. +372 555 14900

Mida räägib teie isiksuse kohta teie magamistuba?

Ilmselt on enamus nõus, et magamistuba on kodu kõige tähtsam ja intiimsem koht. See on koht, kus inimesed peale rasket tööpäeva leiavad rahu ja puhkuse. Magamistoa dekoor ja domineerivad värvid on justkui peegel, mis näitab inimese maitset, harrastusi ning isiksust. Värvid avaldavad suurt mõju ümbrusele, inimese sisemaailmale ning emotsioonidele. Magamistoas domineerivad värvid võivad avaldada, milline on inimene, tema harrastused ning isikuomadused.

Siiski peab magamistuppa valima värve ettevaatlikult. Kuigi mõningad toonid võivad rõhutada teie isikuomadusi, võivad eredad või tumedad toonid takistada puhkamist, seetõttu peaks olema ettevaatlik magamistoa dekoreerimisel negatiivset mõju omavate värvidega. Sellised värvid on parem valida aktsentideks, mitte domineerivateks värvideks.

 

INDIGO/SININE VÄRV

ecb2fe32093bbf5fa7ea0cb93fbf0a2f

Indigovärv teie magamistoas avaldab, et omate head intuitsiooni, olete arukas, kuid omate ka isiksuse salajast  poolt, millest keegi ei tea. Indigovärvi armastavad kartmatud ja julged isiksused, kellele meeldib perfektne ja laitmatu ümbrus. Siiski peaks indigovärvi valima ettevaatlikult. See värv ergutab positiivses kombinatsioon ausust ning truudust, kuid ruumi domineeriva värvina võib indigo põhjustada negatiivseid emotsioone ning avaldada negatiivset mõju unele ja isiklikule elule.

ROHELINE VÄRV

82bc2329fa416de7a9781007e344ddd2

Roheline – see on värv, mis sümboliseerib head elu, harmooniat, puhkust ning uusi algusi. Magamistoas suurendab see värv stabiilsuse ja turvatunnet. Roheline värv kiirgab rahustavat energiat ja tekitab häid emotsioone. Samuti usutakse, et see värv magamistoas ergutab viljakust, seetõttu peaksid inimesed, kes valmistuvad uuendama oma interjööri ja mõtlevad ka pere suurendamisest, kaaluma rohelise värvi kasuks.

 

RUKKILILLESININE

7962f6f62a69c27ee3c5d992d3db1967

Rukkilillesinise värvi valivad isiksused, kellele on tähtis usaldus, rahu ning truudus. Inimesed kes valivad oma magamistuppa selle värvi on autentsed ja hindavad vaimsust. Feng shui tunnistab, et õrn sinine värv sümboliseerib feminismi ning vee elemente. Samuti teatakse, et rukkilillesinine toon vähendab vererõhku, stabiliseerib hingamist ning südame rütmi, seetõttu on värvil rahustav efekt, kuid liiga palju rukkilillesinist magamistoas võib põhjustada laiskust. Seda värvitooni oma magamistuppa valides peaks kaaluma soojemaid toone, sest helesinine ning pastelne sinine võivad tekitada jaheduse ja mittehubasuse tunde.

 

LILLA VÄRV

53a003a75e957509a10f192e16a3f032

Lilla värv sümboliseerib saladuslikkust ning luksust, samuti on see kõrgklassi ning vaimsust sümboliseeriv värv.  Selle värvi valivad tihtipeale liidripostisoonil oleva inimesed, kellele meeldib luksus ning loovus. Lillades toonides aktsentide või seintega magamistuba ergutab inimese hingelisust ja võib tõsta selle hoopis uuele tasemele. Helelilla, lavendlit meenutav värvitoon loob rahutunde ja tekitab sarnaseid emotsioone nagu sinine värv, kuid sinine värv sisendab jahedust, aga lilla assotsieerub soojuse, hubasuse ning luksusega.

 

KOLLANE VÄRV

5dd65e353a9ef251fe49570e9a0ec8a9

Kollane värv assotsieerub rõõmu, õnne, arukuse ja loogikaga. Oma magamistuppa kollase värvi valivad inimesed on sageli õnnelikud ja lõbusad, neid võib nimetada seltskonna hingeks, kuna nad kiirgavad positiivset energiat. Sageli sõltub  kollase värvi mõju magamistoas värvitoonist – erekollane, mis meenutab rohkem oranži, sümboliseerib avastusi, arengut ning uuendusi, aga päikesekollane aitab puhastada mõtteid, leida vastuseid teid erutavatele küsimustele.

 

ORANŽ

637af859e9283f46165f9da5a9e93f75

Oranž värv – see on loovate ja uudishimulike inimeste värv. Oranži värvi  aktsente kohtab sageli kunsti ja loomingusse kiindunud inimeste magamistoas. See värv tähendab jõudu ja autoriteeti. Kuid seda peetakse ka ravivaks värviks. Oranž värv sümboliseerib Feng Shui põhjal siiski tuld, seetõttu peaks seda valima magamistuppa ettevaatlikult Parem on valida seda värvi teatud elemendid või dekoori detailid. Kui otsustate oma seinad kaunistada oranži värviga, peaksite teadma, et mõne aja pärast võib see värv hakata rõhuma ja põhjustama unehäireid.

 

PUNANE VÄRV

b56a4dcf1e72ba56bd6f8cff9c9f6c06

Punane värv sümboliseerib elujõudu, kirge, julgust ning tahtmist. Punase värvi valivad oma magamistuppa enamasti ekstraverdid. Magamistoas suurendab see värv energiat, entusiasmi ning erutust, kuid liiga palju punast, nagu ka teisi eredad värve, võib tekitada negatiivseid emotsioone, punane värv ergutab viha ja agressiooni. Seetõttu peaks punase värvi valima ettevaatlikult ja parem on seda kasutada täiendava värvina, mitte domineerivana. Kui olete julge ja soovite oma tuppa punast värvi, valige parem teatud punased detailid, mis rõhutavad teie magamistoa dekoori ja muudavad selle eredamaks, kuid seinu punaseks värvida või erepunast mööblit valida ei soovitata, sest mõne aja möödumisel hakkab see värv teid ärritama.

SAATE 10EUR ALLAHINDLUST!