TEAVE

Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

  • Materjal: 100% meriinovilla;
  • Kaubamärk: TEINE;
  • Pleedi suurus: ;
  • Kategooria: Pleed;

Pehme, naturaalse koostisega ja väga soe pleed! John Hanly on 1893. a Iirimaal Nenagh' jõe ääres loodud kaubamärk. Selle jõe vesi on juba üle saja aasta pidevalt veeturbiini ringi ajanud ja tootnud elektrit, mida kasutatakse Ballyartella Woolen Millsis. Ettevõte kasutab üksnes naturaalset kiudu, mis saadakse jätkusuutlikul ja eetilisel viisil. Soojalt enda embusesse haaravates villatoodetes põimuvad omavahel kokku kõrgekvaliteediline tooraine, hoolikas töö ja laitmatu disain. Need pleedid annavad jahedatel õhtutel suurepäraselt sooja ja kaunistavad asendamatu detailina teie kodu interjööri!

Hooldus

Regulaarne õhutus – soovitame naturaalseid villatooteid tuulutada.

Keemiline kuivpuhastus – tegu on kõige kindlama lahendusega, kuid villa ei tasu puhastada liiga tihti, sest naturaalsed kiud puhastuvad „iseeneslikult“ ning on tolmu ja mustuse suhtes vastupidavamad.

Käsipesu – toodet võib villapesuvahendi ja leige veega (kuni 20 °C) ettevaatlikult käsitsi pesta.

Horisontaalkuivatus – niisket naturaalset kiudu tuleb kuivatada laiali laotatuna, et toode ei deformeeruks. Pestud pleedi võib kergelt käterätikuga kuivatada ja laiali laotatuna kuivama jätta.

Naturaalsest villast pleed koos kašmiir MILD GREY

87,50 €

125,00 €
Kohaletoimetamine 3 tööpäeva jooksul
Valige:
Pleedi suurus:
Kogus:
87,50 €
125,00 €
Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
Kas teil tekkis küsimusi?
Koos ostetud kaubad