+372 555 14900 Aitame teid suure rõõmuga! Me räägime vene ja inglise keeles.
Aitame teid suure rõõmuga! Me räägime vene ja inglise keeles. +372 555 14900

Säästke aega – kingiideed tervele perele!

Siis, kui lähenevad aasta kõige ilusamad pühad, mõtleme aina sagedamini kingituste peale. Millega rõõmustada sellel aastal ema, naist, õde või vanaisa? Jah, me teame, kuidas võib see vahel väsitada ja isegi summutada pühade ootamise rõõmu. Kuid muretsemiseks ei ole põhjust, sest Haldjad ruttavad Teile appi parimate kingiideedega!

Kingiideed NAISTELE:

Romantika, õrnus, ilu – kõige imelisemad sõnad, mis kirjeldavad naise kingitust. Kuid kuidas mahutada need ühte kinki? Suurepärane idee on rõõmustada naist kinkekomplektiga. Panustagem naiste ilusse ja heasse enesetundesse!

1. copy

Kingiideed MEESTELE:

Kingitused meenutavad meestele, kui kallid ja armastatud nad on. „Jõuluvanad“ tahavad üle kõige näha siirast naeratust. Seepärast soovitame teha kingitusi, millele vaatamine paneb selle omaniku iga kord naeratama.

2. copy

Kingiideed emale:

Kõige sagedamini on meie emad tõelised töömesilased, kes pidevalt hoolitsevad iga kodu nurga eest, et see oleks võimalikult hubane ja soe meie kõigi jaoks. Üllatagem enda emasid praktiliste ja meeldivate kingitustega.

Kingiideed isale:

Tihti tundub, et kõige raskem on valida kingitust isale, tõsi? Meie armastatud isad, iga ala meistrid, teevad ja leiavad ju kõik endale ise, mida siis kinkida?? Meil on ka neile suurepäraseid kingitusi:

Kingiideed õele:

Lapsepõlves uudistasite Jõuluhommikuti koos kuuse juures, kes millise kingituse sellel aastal saab? Nüüd tuleb aga endal Jõuluvana “tööd” teha ja õde rõõmustada. Siin on mõned ideed, kuidas rõõmustada parimat õde:

5 copy

Kingiideed vennale:

Venda on ju eriti lihtne rõõmustada – kilo mandariine ja edu on kindlustatud. See on tõesti tõsi, kuid kui otsustate mandariinide juurde lisada midagi enamat, on usutav, et vend rõõmustab rohkem!

6 copy

Kingiideed vanavanematele:

Armsad vanavanemad, alati armastavad ja ootavad. Kui hea ja soe on nende kodus. Vanaema kostitab meid alati enda kõige maitsvamate šedöövritega, vanaisa aga õpetab meile seda, mida me veel ei tea. Meie aga üllatame neid soojade ja hubaste kingitustega:

7 copy

Kingiideed lastele:

Meie väiksed imed ootavad tõenäoliselt kõigist kõige rohkem ja rõõmustavad kordumatu Jõuluhommiku üle. Võibolla ka muretsevad veidi: kas Jõuluvana ikka sai minu kirja kätte?? Kas olin ikka piisavalt hea sellel aastal? Ja alati rahuneb nende süda, kui nad näevad kuuse all kõige ihaldusväärsemaid kingitusi! Haldjad tahavad ühineda laste naeratustega ja pakuvad välja kõige hubasemaid kingiideid lastele 🙂

8 copy

 

 

SAATE 10EUR ALLAHINDLUST!