TEAVE

Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

  • Materjal: 100% puuvilla (satään);
  • Lisateave: Toodetud Leedus;
  • Kinnitus: Tõmblukk;
  • Materjali päritoluriik: Lähis-Ida;

Kõrgekvaliteediline voodipesukangas on valmistatud satäänisidusega pehmest 100% puuvillaketrusest. Eriline töötlustehnoloogia annab kangale unikaalse pehmuse ja läike. Meeldiva läikega satään on venituskindlam ja paremate imamisomadustega. Täielikult naturaalset päritolu tugevalt kootud kiud säilitab erksad värvid, ei muutu topiliseks, ei elektriseeru ega tõmba tolmu ligi.

Satään kestab kaua ja seda on väga lihtne hooldada. Pealegi, see sobib suurepäraselt nii suveks kui ka talveks. Kangas laseb õhku läbi, seega võimaldab kehal hingata ja soojendab meeldivalt. Teie valitud värvitoonid loovad igas kodus rahuliku puhkekeskkonna või elavdavad seda.

Niitide arv: 220 TC;

Kanga kaal: 130 gr/m2;

OXFORD Padjapüür:

Padjapüüridel oxford on 3 cm serv.

Tähelepanu! Tähelepanu! Et kanga kvaliteet säiliks ka pärast pesu, soovitame voodipesu enne pesu pahempidi pöörata ja pesta ainult koos muu voodipesuga. Et kangas ei läheks pesu tagajärjel kortsu ega topiliseks, valige pesuks maksimaalselt kuni 600 pööret/min. Et pesu ei tõmbuks kokku ega luituks, ärge peske seda kõrgemal temperatuuril kui 40 kraadi. Värvide säilitamiseks ärge kuivatage tooteid päikese käes! Voodipesu pika ea tagamiseks kuivatage seda naturaalsel viisil.

Standard Oeko-Teks 100

Standard Oeko-Teks 100

Oeko-Teks 100 on üldtunnustatud ökostandard, mille on loonud Austria Tekstiiliinstituut (ÖTI) ja Saksamaa Hohensteini uurimisinstituut. Oeko-Teks 100 märgisega kontrollitud ja sertifitseeritud tooted ei avalda tarbijale ebasoodsat ega kahjulikku mõju. Oeko-Teks standardiga on tekstiilitoodangule kehtestatud ranged normid lubatud kahjulike ainete koguste kohta.

Selle standardi alusel kontrollitakse järgmisi tekstiilitoodete ökoloogilisi tegureid: raskemetallide, formaldehüüdi, pestitsiidide, aromaatsete amiinide, fenoolide ja muude kahjulike lisandite kogust ning värvi vastupidavust toote erinevatele kasutusmõjudele.

Satään

Satään

Satäänist voodipesu on õmmeldud 100% puuvillasatäänist, mille pind on erilise tehnoloogiaga butter finishing täiendavalt läikivaks töödeldud. See tehnoloogia annab toodetele hurmava läike ja ahvatleva pehmuse. Naturaalne puuvillasatään muudab magamise mugavaks ja õdusaks. Vaatamata oma kergusele on satään tänu erilistele ketrus- ja kudumistehnoloogiatele väga tugev ja vastupidav kangas, ühtlasi üks pleekimiskindlamaid.

Järelevalve

  • Mitte valgendada
  • Mitte kuivpuhastada
  • Pesu 40°C (••)
  • Triikimine keskmisel kuumusel

Satäänist voodipesukomplekt VIVID GREY

8,00 € - 64,00 €

Kohaletoimetamine 5 tööpäeva jooksul
Valige:
Kogus:
8,00 €
Valige:
Kogus:
43,00 €
Valige:
Kogus:
23,00 €
Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
Kas teil tekkis küsimusi?
Koos ostetud kaubad