+372 555 14900 Aitame teid suure rõõmuga! Me räägime vene ja inglise keeles.
Aitame teid suure rõõmuga! Me räägime vene ja inglise keeles. +372 555 14900

Tagastamine

Me armastame ja austame oma klienti, seetõttu hoolitseme alati, et tellitud asjad oleksid kvaliteetsed ja vastaksid Teie ootustele! Kõigele vaatamata võib kättesaadud kaup osutuda mõnikord soovitust teistsuguseks või selle lahtipakkimisel ilmneda puudujääke, sellepärast annab Haldja kodu 100% tagastusgarantii. Tagastuse eest maksab klient (3 eurot). Raha tagasisaamiseks mittemeeldinud kauba eest palume Teil järgida teatud nõudeid. Nende järgimine võimaldab tagada sujuva koostöö ja mõlemapoolse lugupidamise.

Kauba tagastamisel tuleb täita järgmisi nõudeid:

  • tagastatav kaup peab olema korralikus originaalpakendis (välja arvatud juhul, kui tagastatakse ebakvaliteetne toode);
  • kaup ei tohi olla ostja rikutud;
  • toote kaubanduslik välimus peab olema säilinud (vigastamata etiketid, ärarebimata kaitsekiled jms) (välja arvatud juhul, kui tagastatakse ebakvaliteetne toode);
  • tagastatav kaup peab olema sama täielik kui selle saamisel;
  • kauba tagastamisel tuleb esitada selle ostudokument.

Tagastustähtaeg ja -viis

Kauba ostmise korral internetist saab tellimuse tühistada ja kauba tagastada seitsme tööpäeva jooksul kauba kättesaamise päevast (Leedu vabariigi tsiviilkoodeksi art 6.367 lg 1).

Tagastatav kaup tuleb pakkida täiendavasse karpi või kotti ja see kinni kleepida. Tagastatavale pakile tuleb kirjutada eelpool märgitud kontori aadress, et pakki transportiv kuller selle õigesse kohta toimetaks.

Teie tagastatav kaup toimetatakse Haldja kodu kontorisse, kus meie töötajad annavad hinnangu, kas kaup on tagastatud rikkumata kujul. Kui nõudeid ei ole täidetud, raha ei tagastata. Sellisel juhul lepitakse kauba kohaletoimetamises või järeletulemises eraldi kokku. Kui nõuded on täidetud, kantakse raha teie pangakontole viie tööpäeva jooksul alates tagastatud kauba saabumisest kontorisse.

Tähelepanu!

Palun ärge kasutage toodet, kui olete sellel täheldanud kas või pisikest viga. Sellisel juhul palume meid julgelt teavitada, et saaksime toote uue vastu vahetada või teile raha tagastada. Kui saate kvaliteetse kauba, kuid rikute selle meelega või kogemata valede hooldusvõtete või tootja hooldussoovituste eiramisega, siis me kaupa tagasi ei võta.

 

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

telefonil +372 555 14 900 (Klienditeenindus vene ja inglise keeles)

e-posti aadressil info@haldjakodu.ee (Klienditeenindus vene ja inglise keeles)

SAATE 10EUR ALLAHINDLUST!