+372 555 14900 Aitame teid suure rõõmuga! Me räägime vene ja inglise keeles.
Aitame teid suure rõõmuga! Me räägime vene ja inglise keeles. +372 555 14900

Toote kirjeldus: TÙ TÙ rannavaip mitte ainult ranna jaoks!

Raske oleks kujutleda suve ilma mõnusate väljasõitudeta mere, järve või mõne muu veekogu juurde.  Nii mõnus on sirutada jalgu päikese käes!  Kui aga veel kõrval huvitav raamat, pudel lemmikjoogiga ja piknikukorv suupistete ja puuviljadega? Tõeline suvemuinasjutt 🙂

Selleks, et selline puhkus päikese käes mererannal, järve kaldal või koguni õitsval aasal oleks mugavam ja hubasem, lõi kaubamärk TÙ TÙ käesolevad digitaaltrükitehnikas rannavaibad! Selleks aga, et neil lamada oleks võimalikult mugav, võib komplektidest leida kaelapadja, mida saab kasutada ka reisil, tukastades mõnusalt autos, bussis või lennukis.

IMG_3505

TÙ TÙ rannavaibad paistavad silma erilise disaini poolest, kangale on trükitud digitaalsel viisil – värvid jäävad kangale sügavale ja tugevalt, seepärast jäävad need selged ja erksad ka peale pesemist isegi kõrgel temperatuuril. Vaibad on toodetavad Leedus, kasutades vaid kõrgekvaliteedilisi tooraineid.

Need vaibad on toodetavad tugevast ja vastupidavast gobeläänist, seepärast võivad tänu enda erilisele disainile kaunistada ka  mitte ainult pikniku- või päikeselist päevituskohta, vaid ka stiilselt dekoreerida kodu –  terrassi, koridori, külalistetuba, lastetuba või mängunurka.

 

Rannamatt + kaelapadi PINε∆PPLε

IMG_3490

IMG_3492

IMG_3512

 

 

Rannamatt + kaelapadi PEȮNIES

IMG_3501

IMG_3517

 

Rannamatt + kaelapadi TṚȮPICS

IMG_3530

IMG_3534

 

Rannamatt + kaelapadi Ⱳ∆TεṚMεLȮN

IMG_3545

Võta vastu uudiseid, usalda enda fantaasiat ja kaunista stiilselt mitte ainult enda vabaaega, vaid ka kodu! 🙂

IDEED:

SAATE 10EUR ALLAHINDLUST!