TEAVE

Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

  • Materjal: 100% puuvilla;
  • Kaubamärk: ODEJA;
  • Täidis: 100% „Woolmark“ kokybės kupranugarių vilna;
  • Soojus: 3;
  • Suurus: 140x200 cm, 200x220 cm;
  • Täidise tüüp: Villased;
  • Hooajalisus: Universaalne;

Luksuslik tekk, mis on täidetud Mongoolia kaamelikarvadega.

Mongoolia kaamelikarvade kombinatsioon koos Woolmarki sertifikaadi ja tippkvaliteetse puuvillkangaga loob luksusliku mugavuse. Tekk on imeliselt soe, meeldivalt pehme ja elastne. Soojus jaotub ühtlaselt ja tagab täieliku lõdvestuse ja kvaliteetse puhkuse.

Mongoolia kaamelikarvad on maailmas üks luksuslikumaid materjale, mis loovad suurepärase mugavuse: on õhku läbilaskvad, ei seo niiskust ega ärrita nahka. Selle kiu põhiomaduseks on suur painduvus ja isolatsioon, seepärast sobib see kõigiks aastaaegadeks. See annab piisavalt sooja ja jaotab selle ühtlaselt tervele kehale.

Puuvill on naha vastas mõnus, õhku läbilaskev ja kerge, seepärast aurutab tõhusalt kehaniiskust. See loob magamiseks meeldiva ja värske keskkonna, mida hindavad kõik, kes kipuvad öösel higistama.

Soovitame seda tekki kõigile, kes tahavad nautida unistuste und kõigil aastaaegadel.

KESKKONNASÕBRALIKU TOOTE SERTIFIKAADID

Toode on märgistatud üldtunnustatud OEKO-TEX 100® etiketiga. See näitab, et kõik selle toote koostisosad, so iga niidijupp, kiud või muu lisand, on kontrollitud ja kinnitatud, et toode ei avalda tarbijatele mingit ebasoodsat või kahjulikku mõju.

Toode on märgistatud Woolmarki logoga. See litsentseerimisprogramm on tekstiili kvaliteedi tagamise ja toote sertifitseerimise süsteem, mis kindlustab kiudaine sobiva koostise ja kvaliteedi nii tarbijatele kui ka tarnijatele. Selleks, et saada mainekas Woolmarki sertifikaat, tuleb lõngu, kangaid ja rõivaid rangelt kontrollida. Logo ei ole ainult kaubamärk: märgiga tähistatud toodetele kohaldatakse The Woolmark Company kvaliteedistandardeid, mis põhinevad rangetel katsetusmeetoditel. Kui tarbijad näevad Woolmarki logoga tähistatud tooteid, siis on nad kindlad kvaliteedis, autentsuses ja väärtuses ning nõus rohkem maksma.

KOOSTIS:

Kangas: 100% puuvill

Täitematerjal: 100% „Woolmark“ kvaliteediga kaameli karva (400 g / m²)

140x200

200x220

Järelevalve

  • Mitte valgendada
  • Kuivpuhastus
  • Mitte pesta

Universaalne tekk CAMELFIL N EXTRA

119,20 € - 207,20 €

149,00 € - 259,00 €
Kohaletoimetamine 3 tööpäeva jooksul
Valige:
Teki mõõtmed:
Kogus:
207,20 €
259,00 €
Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
Kas teil tekkis küsimusi?
Koos ostetud kaubad