• Logi sisse
 • TEAVE

  Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

  • Värvus:: Roheline, Violetinė;
  • Kaubamärk: Lonas Home;
  • Disain: Kahepoolne;

  Need laste voodipesukomplektid on valmistatud ainult pehmest puuvillasest satiinist, ei ärrita nahka ja saadavad lapse värviliste unenägude maailma. Kraasitud pika kiuga materjal tagab kõrge kvaliteedi ja voodipesu peab vastu kõikidele lõbusatele mängudele teki ja patjadega ning voodil hüppamistele. Oleme kindlad, et taoline voodipesu on väga mugav ja teie laps ärkab hommikul hästi puhanuna.

  100% PREMIUM puuvillasatiin

  Egiptuse puuvill on tunnistatud terves maailmas parimaks pikakiuliseks puuvillaks. Kid kollektsiooni Luksuslik puuvillasatiinist voodipesu on kootud ja õmmeldud 100% PREMIUM puuvillast ja on eriti kvaliteetne. PREMIUM klassi satiin on väga õhuke ja pehme, kuid on samal ajal ka väga tihe, mistõttu teenib teid mitmeid aastaid.

  100% PREMIUM puuvillasatiinkangas on Itaalia meistrite kootud, Kid kollektsioon on loodud ja õmmeldud Leedus.

  Kanga tihedus - TC300.

  Kauasäilivad värvid

  Vaatamata kergusele on puuvillasatiin tänu lõnga ettevalmistamise ja kangakudumise spetsiifilistele tehnoloogiatele väga tugev, pikaajaline ja pleekimiskindel kangas. Selle kanga värvimiseks valitakse ainult kõrgeima klassi pleekimiskindlad värvid ja tänu sellele säilitab  kangas eredad värvid ka pärast paljukordset pesemist.

  Läikiv ja pehme

  Need voodipesukomplektid on õmmeldud 100% puuvillasatiinkangast, mida on lisaks töödeldud „butter finishing“ (võidmise) tehnoloogiaga. Nimetatud tehnoloogia lisab toodetele võluvat läiget ja erilist pehmust.

  Tõmblukk

  Teki mugavamaks tekikotti panemiseks ja välja  võtmiseks on tekkikoti külge õmmeldud peaaegu nähtamatu tõmblukk. Tõmblukk on valitud voodipesuga samas värvitoonis, seepärast ei ole see nähtav ei magamisel ega korrastatud voodil.

  Komplektid

  100x140 inimese voodipesukomplekti kuulub tekikott 100x140 cm ja 1 padjapüür 40x60.

  140x200 voodipesukomplekti kuulub tekikott 140x200 cm ja 1 padjapüür 50x70.

  Voodipesukomplekt Kid MINT

  49,00 € - 79,00 €

  Saadame 4 tööpäeva jooksul
  Valige:
  Teki mõõtmed:
  Padjad mõõtmed:
  Kogus:
  79,00 €
  Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
  Kas teil tekkis küsimusi?
  Koos ostetud kaubad