Filter By

Pleedid

Aktiivsed filtrid

Toode:
Eset leheküljel:

Mähkige end pehmesse pleedi ja nautige piknikku looduses ja hubaseid õhtuid kodus või terrassil. Kandke hoolt selle eest, et jahe ilm ei oleks Teie jaoks halb ilm! Narmastega pleedid muudavad elutoa lõbusamaks ja õhtuti on nii tore nendega soojendada tervet peret! Villased pleedid teenivad Teid ka kui tekid, need on pehmed, kerged, kohevad ja hästi soojendavad. Hoolitsegem soojuse ja hubasuse eest!

Erinevad villased, puuvillased, linased ja polüestrist pleedid igale maitsele.

Lamba-, meriino- ja kaamelivillast pleedid teenivad Teid kaua. Need on eriti soojad, kohevad ja pehmed. Lambavill on pehmest ja õrnast meriino- või kaamelivillast pisut karmim. Soojal aastaajal võivad seda tüüpi pleedid asendada tekki.

Kootud looduslikust villast pleedid on õhemad, neid on kerge hubaselt endale ümber mähkida. Kergesti hooldatavad, praktilised ja sobivad kasutamiseks nii toas kui terrassil.

Puuvillased ja linased pleedid on pehmed ja õrnad, neid on lihtne hooldada. Seda tüüpi pleede võib kasutada suvel tekina ja samuti võib end neisse mähkida õhtul jahedas toas või terrassil.

Sünteetilised pleedid sobivad suurepäraselt allergilistele inimestele. Need on kerged, kohevad ja pehmed. Sünteetilisi pleede on kerge hooldada.

Näita rohkem