• Logi sisse
 • Voodipesukomplektid

  Kokku on 210 toodet.

  Kuvatakse 1–12 toodet (kokku 210)

  Aktiivsed filtrid

  • Voodipesukomplekt Almond...

   Voodipesukomplekt Almond Blossom Blue

   99,95 € - 199,95 €
  • Voodipesukomplekt Blossom Grey

   Voodipesukomplekt Blossom Grey

   99,95 € - 199,95 €
  • Voodipesukomplekt Irises...

   Voodipesukomplekt Irises Yellow

   99,95 € - 199,95 €
  • Voodipesukomplekt Tournesol...

   Voodipesukomplekt Tournesol Yellow

   99,95 € - 189,95 €
  • Voodipesukomplekt Boulevard...

   Voodipesukomplekt Boulevard Grey

   99,95 € - 199,95 €
  • Voodipesukomplekt Trees Green

   Voodipesukomplekt Trees Green

   99,95 € - 199,95 €
  • Voodipesukomplekt Orchard...

   Voodipesukomplekt Orchard Natural

   99,95 € - 199,95 €
  • Voodipesukomplekt Wild...

   Voodipesukomplekt Wild Roses Green

   99,95 € - 199,95 €
  • Voodipesukomplekt Peonies...

   Voodipesukomplekt Peonies Green

   99,95 € - 199,95 €
  • Voodipesukomplekt Field...

   Voodipesukomplekt Field With Poppies Green

   99,95 € - 199,95 €
  • Voodipesukomplekt Gladioli Red

   Voodipesukomplekt Gladioli Red

   99,95 € - 199,95 €

  • Voodipesukomplekt KARDOL...

   Voodipesukomplekt KARDOL Metamorphose Blue Green

   89,95 € - 199,95 €
  Toode:
  Eset leheküljel:

  Fėjos Namais on arvatavasti suurim valik voodipesukomplektide kangaid, mustreid ning suuruseid internetis! Et magamistuba oleks veelgi hubasem ja seal oleks alati meeldiv viibida pärast rasket tööpäeva, kujundage selle toa interjöör Teile meeldivate kangaste, mustrite ja värvidega.

  Voodipesukomplekte õmmeldakse erinevatest kangastest: kalingurist, kortsutatud puuvillast, satäänist, flanellist, linast, tencelist, perkalist, atlassist, mikrokiudainest.

  Üheks populaarsemaks ja armastatuimaks kangaks on satään. See kangas on toodetud 100% puuvillast. See on väga pehme, õrn ja keha vastas meeldiv materjal. Satääni liike on väga palju – neid jagatakse koe, puuvillasordi, värvi jm järgi. Satäänist voodipesukomplektid on ühed vastupidavamad, kui neid hooldatakse õigesti.

  Kalingur on samuti kootud 100% puuvillast. See kangas on looduslik ja hinnatud, kuid satäänist kõvem. Kalingur kaldub pärast pesemist rohkem kokku tõmbuma, mistõttu tuleb pesemisel kindlasti valida õrn tsentrifuugirežiim.

  Kortsutatud puuvill on eriline oma tekstuuri ja praktilisuse poolest. Meenutades lainelist paberit, on see kangas keha vastas meeldivalt pehme. Kortsutatud puuvillasest kangast voodipesukomplekte ei ole vaja triikida, kuid pesemisel tuleb valida võimalikult õrn  tsentrifuugirežiim.

  Flanell on toodetud 100% puuvillast. See kangas on kaetud pehmete karvadega ja on seetõttu keha vastas eriti mõnus ja sobib eriti hästi külmal aastaajal. Flanellist voodipesukomplektide hooldus on samasugune nagu tavalise puuvilla puhul.

  Perkal on toodetud 100% puuvillast ja meenutab koe poolest klassikalist kalinguri, kuid on tunduvalt tihedam, pehmem ja vastupidavam.

  Lina hindavad inimesed juba vanadest aegadest peale – see kangas on väga vastupidav. Looduslikust linast voodipesukomplektid on pisut kõvemad ja jämedamad, kuid linane riie läheb iga pesuga pehmemaks.

  Tencel on üks uuemaid ja kiiresti populaarsust koguv kangas, mida toodetakse puidukiust. Tencelist voodipesukomplektid meenutavad oma pehmuselt ja sileduselt siidi, on vastupidavad ja keha vastas eriti meeldivad, sobivad suurepäraselt isegi allergilistele inimestele.

  Atlassi õmmeldakse sageli koos loodusliku satääniga. See on vastupidav ja kergesti hooldatav.

  Mikrokiudkangas kui sünteetiline kangas on pehme ja keha vastas meeldiv. Mikrokiudkangast voodipesukomplekti valivad sagedamini allergilised inimesed, sest seda kangast saab pesta kõrgel temperatuuril.

  Näita rohkem