• Logi sisse
 • KAUBA KOHALETOIMETAMINE

                                                                                                                                  

  Iga kauba juurde üritame märkida ka võimaliku tarnetähtaja. Selle leiate huvipakkuva toote paremas ülanurgas. Kui toode on meil laos olemas, kestab tarne 2-3 tööpäeva. Õmmeldav voodipesu (voodipesukomplektid, linad, voodipesukomplektid lastele), käsitsi valmistatud tooted tarnitakse pärast tootmist, mis võib võtta veidi kauem aega; tingimused on välja toodud iga konkreetse toote paremas ülanurgas. Pärast toote välja saatmist, toimetavad kullerid kauba kohale 1-2 tööpäeva jooksul, sõltuvalt valitud kohaletoimetamise kohast.

  Et muuta ostmine Haldja Kodus veelgi meeldivamaks ja toredamaks, saame kauba toimetada ka lähimasse OMNIVA pakiautomaati, kust saate paki kätte endale sobival ajal! Teenustasu 2 EUR. Kui Teie tellimuse summa on alates 59,00 € on kohaletoimetamine tasuta. Juhime tähelepanu sellele, et kui saadetis on suur, palume valida kättetoimetamine kulleriga, kuna väga suured saadetised pakiautomaati ei mahu. TÄHTIS: lisada tuleb oma telefoninumber.

  Lisaks on meil võimalus saadetis saata Teile koju või kontorisse ka VENIPAK kullerite abil! Teenustasu 3 EUR. Kui Teie tellimuse summa on alates 59,00 € on kohaletoimetamine tasuta. Suurimates Leedumaa linnades (Vilniuses, Kaunases, Šiauliais, Klaipėdas, Alytuses, Panevėžyses) saab valida saadetise soovitud tarneaja intervalli või õhtuse tarneaja. Saadetised tarnitakse isegi Leedu kõige kaugematesse nurkadesse, seega märkige Teile mugav tarneaadress. TÄHTIS: lisada tuleb oma telefoninumber.

  Tasumine kohaletoimetamise ajal

  Kui otsustate kauba eest maksta kättetoimetamise ajal sularahas või kaardiga, tasuda tuleb otse kullerile. Kuller väljastab tšeki sularaha vastuvõtmise kohta või omab endaga pangakaarditerminali. Kui tasute sularahas, pange valmis täpne summa.

  Tervislik seisund

  Kui olete saadetise kätte saanud, kontrollige, kas pakend ei ole rikutud. Kui märkate saadetise rikkumist, kirjutage kulleri juuresolekul märkused saadetise rikkumiste kohta või keelduge saadetise vastuvõtmisest. Saadetise kättesaamisel ja saatekirja allkirjastamisel ilma märkusi lisamata loetakse saadetis nõuetekohaselt kättetoimetatuks ja see võib raskendada kauba välise kahjustamise nõuete menetlemist.

  Meeldivad Haldja Kodu külastust!