• Logi sisse
 • KUIDAS OSTA?

  1. Kaubakategooriate ribal valige, milline kaubarühm teid huvitab.

  2. Avage kaubakategooria ja valige välja teile meeldivad kaubad. Kogu teabe, suurused ja hinnad leiate vajutates konkreetse kauba pildile.

  3. Valige soovitav suurus ja klõpsake nupul „PANNA OSTUKORVI“.

  4. Oma ostukorvi koos sellesse pandud valitud kaubaga (kui palju kaupa on ostukorvi pandud ja korvi kogusummat) näete lehekülje ülemises osas paremal pool.

  5. Kui olete kõik soovitud kaubad ostukorvi pannud, vajutage lehe ülaosas paremal pool nupule „OSTUKORV“.

  6. Kui avate oma ostukorvi, saate täpsustada koguseid +/- , paluda abi või vaadata ostukorvi sisu. Kui teil on sooduskaart või kupongi kood, siis saate selle sisestada väljale „KUPONGI KOOD“ ja seejärel tuleb vajutada „KUPONGI KASUTAMINE“. Kui olete valinud kõik, mida soovisite, siis vajutage nupule „EDASI KOHALE TOIMETAMINE“.

  7. Kui ostate esimest korda või olete juba varem registreerunud tarbija, valige sellele vastav väli.

  8. Sisestage ostja andmed. Kauba kohale toimetamiseks on väga TÄHTIS õige e-posti aadressi ja telefoninumbri märkimine.

  9. Sisestage teabeaknasse kohaletoimetamise andmed.

  10. Kui olete kohaletoimetamise andmed sisestanud, valige altpoolt soovitav tasumisviis.

  11. Valinud tasumisviisi, vajutage nupule „EDASI“. Avanenud aknas kontrollige veelkord kogu sisestatud teavet. Kui järgmine aken ei avanenud ja teid suunatakse tagasi lehe ülemisele osale, siis see tähendab, et mingi teave on puudu või jäi mõni väli valimata/täitmata.

  12. Oma tellimuse kinnitate vajutades nupule “TELLIMINE JA TASUMINE”. Kui valisite tasumisviisiks internetipanganduse või järelmaksuga tasumise, siis suunatakse teid panga veebilehele, kus saate oma maksekorralduse kinnitada. Kui oleme raha kätte saanud, siis saadame teile viivitamatult e-postiga tellimuse kinnituse. Kui otsustasite kauba eest tasuda kohaletoimetamise või kättesaamise ajal, siis vajutage nupule “TELLIMINE JA TASUMINE” ning tellimus jõuab edukalt meieni, raha aga saate maksta kauba kohale toonud kullerile.

  13. Kui otsustasite kauba eest tasuda pangaülekandega, siis peate kandma raha meie pangakontole tavalise pangaülekandega ja märkima makse otstarbe väljale teile genereeritud tellimuse numbri. Rekvisiidid:

  PROHO UAB

  Registrikood: 302859106

  KMKR: EE102351084

  Registreeritud aadressil: Ukmergės g. 18, LT-55101 Jonava

  Arvelduskonto: LT907044060008085465, AB „SEB bankas“, SWIFT: CBVILT2X

  Ei õnnestunud, teil on küsimusi? Helistage meile telefonil +372 555 14900 või kirjutage e-kiri aadressile [email protected] .