• Logi sisse
 • PRIVAATSUSPOLIITIKA

  1. Milliseid andmeid me kogume?

  informatsiooni Teie arvuti kohta ja Teie selle veebilehe külastamise ning selle veebilehe kasutamise kohta (kaasa arvatud Teie IP aadress, geograafiline asukoht, brauseri tüüp, kust olite suunatud, külastamise kestus ja lehekülgedega tutvumise arv);

  Me võime koguda, säilitada ja kasutada allpool nimetatud liiki teavet:

  • informatsiooni Teie arvuti kohta ja Teie selle veebilehe külastamise ning selle veebilehe kasutamise kohta (kaasa arvatud Teie IP aadress, geograafiline asukoht, brauseri tüüp, kust olite suunatud, külastamise kestus ja lehekülgedega tutvumise arv);
  • informatsioon, mille Te annate meile eesmärgil tellida meie veebilehe teenuseid, teadaandeid e-postiga ja/või meie uudisekirju;
  • igasugune muu teave, mille Teie edastate meile omal valikul.

  2. KÜPSISED

  Fejosnamai.lt veebilehel kasutatakse küpsiseid (cookies) – teatud kindlat teavet, mis saadetakse Teie arvuti küpsisefaili.

  Küpsised võivad olla kahesugused: pikaajalised ja ühe seansi küpsised. Pikaajalised küpsised jäävad Teie arvuti küpsisefaili kogu ajaks. Neid võib kasutada näiteks soovides ära tunda Teid kui veebilehe külastajat, koostades veebilehe sisu vastavalt Teie vajadustele või statistiliste andmete kogumiseks.

  Seansiküpsised on ajutised ja kaovad, kui Te veebilehelt lahkute või brauseri sulgete. Seansiküpsiseid võidakse kasutada, et aktiviseerida veebilehe teatud funktsioone, näiteks kauba tellimiseks jne.

  Tavaliselt kasutatakse meie veebilehel küpsiseid selleks, et kergendada selle kasutamist ja anda tarbijatele konkreetsemat ning sobivamat teavet. Küpsiste kasutamine lubab Teid ära tunda kui külastajat ja kohaldada sisu vastavalt Teie vajadustele. Küpsiste kasutamine lubab meil kergemini mõista tarbijate vajadusi. Külastatavuse kohta kogutud statistilised andmed on kasulikud, kui soovitakse kindlaks teha veebilehe tõhusust ja seda täiustada.

  Juhime Teie tähelepanu sellele, et me ei salvesta mitte kunagi isikuandmeid, välja arvatud juhul, kui Te otsustate registreeruda või Teid tuntakse ära kui selle veebilehe klienti.

  Meie küpsised võidakse luua, kasutades teiste veebilehtede analüüsiteenuste pakkujate teenuseid, näiteks ettevõtte Google Inc. teenus Google Analytics.

  Loetakse, et meie veebilehe külastajad on küpsiste kasutamisega nõus, kui nende veebibrauser on selleks kohandatud. Kui küpsiseid ei kasutataks, siis ei oleks mõne funktsiooni kasutamine võimalik, näiteks ei saaks salvestada isiklikke seadeid või teostada operatsioone interneti teel.

  Te võite alati valida, kas soovite kasutada oma veebibrauseris küpsiseid või mitte. Kui Te ei soovi küpsiseid kasutada, siis võite oma arvuti brauseri seadistada nii, et küpsised lülituks automaatselt välja, või saaksite iga kord teate, kui veebilehel palutakse luba küpsiste kasutamiseks.

  Neid põhimõtteid võidakse muuta ilma eraldi edastatud teateta, sest me järgime küpsiste kasutamist reguleerivate õigusaktide nõudeid ja arvestame küpsiste kasutamise üldtunnustatud praktikat.

  3. Teie isikuandmete kasutamine

  Sellel veebilehel esitatud isikuandmeid hakatakse kasutama eesmärkidel, mis on sätestatud selles privaatsuspoliitikas või mis on aktuaalsed selle veebilehe üksikutes osades. Me võime kasutada Teie isiklikku teavet järgmiste eesmärkide täitmiseks:

  • veebilehe haldamiseks;
  • Teie sirvimiskogemuste parendamiseks, kohandades selle veebilehe Teie isiklike vajaduste rahuldamisele;
  • Teie nõusoleku olemasolul saatma Teile e-postiga meie uudislehti, mis meie arvates võiks Teile huvi pakkuda (kui Te ei soovi, et uudislehti Teile ei saadetaks, võite meid sellest igal ajal teavitada);
  • edastada kolmandatele pooltele meie tarbijate kohta statistilist teavet, kuid seda teavet ei kasutata mitte mingil juhul tarbija tuvastamiseks;
  • Ilma Teie selgesõnalise nõusolekuta ei edasta me Teie isikuandmeid mingitele kolmandatele pooltele otseturunduse eesmärgil.
  • Kaubatellimuse kohaletoimetamise või tagastamise teenuste tagamiseks nii, nagu see on sätestatud meie eeskirjas “KAUBA OSTMISE JA TAGASTAMISE EESKIRI, OSTES E-SALONGIST HALDJAKODU.EE“.

  4. Poliitika muudatused

  Me võime aeg-ajalt seda privaatsuspoliitikat uuendada, avaldades uue versiooni oma veebilehel. Te peaksite aeg-ajalt seda veebilehte vaatama, et saaksite veenduda, et olete nende muudatustega rahul.

  5. Kolmandate isikute veebilehed

  Sellel veebilehel on linke teistele veebilehtedele. Meie ei ole vastutavad kolmandate poolte veebilehtede privaatsuspoliitikate või praktikate eest.