• Logi sisse
 • TASUMINE TELLIMUSE EEST

  Haldja Kodus saate tasuda:

  Internetis
  Sularahas kullerile
  Pangakaardiga kullerile
  Pangakaardiga pangaautomaadis
  Pangaülekandega

  Interneti teel

  Kui valite interneti teel tasumise, suunatakse teid meie partnerite e-pangandussüsteemi PAYSERA. See ettevõte on märgitud ka maksekorraldusele. Teade tellimuse tasumise kohta saabub meile mõne minutiga, misjärel hakkame seda kohe täitma. Oluline on märkida õigesti oma elektronposti aadress, kuhu saadame teile informatsiooni tellimuse täitmise edenemise kohta.

  Sularahas kullerile

  Kui valite sularahas maksmise kullerile, pange valmis täpne rahasumma, et kuller ei peaks midagi tagasi andma. Nõnda sujub kohaletoimetamine kiiremini ja ladusamalt.

  Kaardimakse kullerile

  Kui valite kaardimakse kullerile, saate tasuda oma pangakaardiga. Kulleril on kaasas kaardimakse terminal.

  Kaardimakse Omniva pakiautomaadis

  Kui valite kaardimakse pakiautomaadis, saate kauba eest tasuda enda valitud pakiautomaadis pakile järele minnes. Kui pakk on kohale jõudnud, saate koodiga lühisõnumi, seega on oluline täpselt märkida oma telefoninumber. Paki kättesaamiseks tuleb see kood pakiautomaati sisestada. Seejärel ilmub ekraanile summa, mille saate kohe pangakaardiga tasuda.

  Pangaülekandega

  Kui valite tasumise pangaülekandega, näete ekraanil oma tellimuse numbrit, mis tuleb märkida makse selgituse väljale. Samuti näete tellimuse kogusummat ja meie ettevõtte UAB PROHO pangakonto numbrit, kuhu tuleb raha kanda. Kogu selle informatsiooni saadame ka märgitud e-posti aadressil.

   

  MEIE REKVISIIDID

  PROHO UAB

  Registrikood: 302859106

  Arvelduskonto: LT907044060008085465, AB „SEB bankas“, SWIFT: CBVILT2X

  ARVED

  Kui soovite saada arvet, märkige linnuke “Vajan arvet” ja sisestage vajalikud andmed. Arve edastame e-posti teel siis, kui kaup on üle antud kullerile.

  Kas on veel küsimusi?

  Võtke meiega ühendust telefoni teel+372 555 14900 või e-posti aadressil [email protected]