+372 555 14900 Aitame teid suure rõõmuga! Me räägime vene ja inglise keeles.
Aitame teid suure rõõmuga! Me räägime vene ja inglise keeles. +372 555 14900

Voodipesu

TEKID

Kas poleks tore, kui mured ja väsimus kaoks pehmesse kohevasse tekki pugedes kui nõiaväel ning ärgates tunneksime end puhanud ja erksana? Pakume tervislikuks uneajaks naturaalsetest kiududest (villast, sulgedest ja puuvillast) kvaliteettekke ning allergikutele sünteetilisi ja antiallergilisi tekke.

antklodes-EE-NAUJAS

 


PADJAD

Uneasjatundjate väitel tasuks iga 12–18 kuu tagant soetada uus padi. Selleks et uni oleks magus, on väga tähtis valida õige padi. Haldja kodu pakub laias valikus nii naturaalseid kui ka sünteetilisi patju.

pagalves-EE-NAUJAS

 


VOODIPESUKOMPLEKTID

Haldja kodu on suurim voodipesusalong internetis. Valige meelepärased kangad, mustrid ja värvid ning muutke oma magamistuba hubaseks kohaks, kuhu on pärast päevatööd alati hea tulla.

patalyne-EE-NAUJAS

 


VOODILINAD

Selleks et uni oleks kvaliteetne, on tähtis, millel me magame. Naturaalsetest kiududest kvaliteetlinad tagavad meeldiva une.

paklodes-EE-NAUJAS

 


VILLAST MADRATSIKOTID

Vill loob kvaliteetseks uneks õige kliima ning tasakaalustab ja hoiab keha soojust. On tõestatud, et naturaalsel villal on valu ja põletikku leevendav ning organismi tugevdav mõju. Naturaalsest lamba-, meriino- ja kaamelivillast madratsikotid kaitsevad alusmadratsit ja tagavad rahuliku une.

ciuzineliai-EE-NAUJAS

 


VOODIKATTED

Magamistuba on vaieldamatult kodu kõige isiklikum ruum, kus me lõõgastume ja puhkame. See on kodu kõige hubasem koht. Luksuslikud žakaarkatted lisavad teie magamistoale värve ja elegantsi.

lovatieses-EE-NAUJAS

 


LASTETEKID

Kvaliteettekid pisipõnni tervisliku, täisväärtusliku ja rahuliku une heaks. Pehmed, siidjad, kohevad ja soojad lastetekid.

vaikiskos antklodes-EE-NAUJAS

 


LASTEPADJAD

Padjad lapse tervislikuks ja magusaks uneks. Kvaliteetsed padjad võimaldavad täielikult lõõgastuda ja sukelduda kaunite unenägude kuningriiki.

vaikiskos pagalves-EE-NAUJAS

 


LASTE JA IMIKUTE VOODIPESUKOMPLEKTID

Lisa lastetuppa säravaid ja mängulisi voodikatteid, et laste unenäod tuleksid palju magusamad ja päeva algus rõõmsam. Siit leiad kõik- allergiavabad tekid, lemmik superkangelasega voodipesu ja kaunistusesemeid.

vaikiska patalyne-EE-NAUJAS

 


LASTE VOODILINAD

Armsad ja mugavad voodilinad pisipõnnide voodisse.

vaikiskos paklodes-EE-NAUJAS

 


PLEEDID

Mässige end imepehmesse naturaalvillast pleedi ning nautige väljasõitu loodusesse ja õdusat õhtut toas või terrassil. Pleediga ei ole ükski ilm külm!

pledai-EE-NAUJAS

 


 

SAATE 10EUR ALLAHINDLUST!