hubase ja stiilse kodu loojale!
Vajad abi? +372 555 14900

10 nõuannet, kuidas muuta oma voodi mugavaimaks kohaks Maa peal :)

Laupäeva hommik. Avan silmad ja kuulen, kuidas vihmapiisad langevad krabinal magamistoa aknale. Kuidagimoodi vean end voodist välja, lähen kööki ja teen tassi teed. Ühes käes teetass, teises äsja ostetud Dorothy Koomson romaan, poen tagasi sooja voodisse. Otsustan – täna voodist ei tõuse.

Kuipalju kordi oled veetnud kogu või poole päevast voodis? Seal me magame, loeme, sööme, vaatame filme jne. Just sel põhjusel peavad meie voodid olema mugavaimad kohad Maa peal. Kuidas seda saavutada? Avastasin mitu suurepärast nõuannet ja jagan neid teiega!

1. Hubasus – kata voodi suure, kootud pleediga!

 

7197fe4e227aa9ecaf0e84837ebeb497

 

Kui oskad kududa on sul suurepärane võimalus näidata oma leidlikkust erinevate mustrite ja lõngadega. Kui kudusid viimast korda saja aasta eest – ära lase tujul langeda, sarnase kootud pleedi võid leida meie kaupluses. Sobita selle värvid magamistoa sisustusega või osta lihtsalt valge.

2. Mugavus – sea end hästi sisse

 

feather-down-pillow-with-marvellous-design

 

Pole midagi meeldivamat, kui magada naturaalsest kiust teki all. Võid leida sellise, mis pakub suurepärase tunde, mille oled ära teeninud peale päevatöid.

3. Praktilisus – kirjud tekikotid

Kui armastad voodis kohvi juua ja hommikusööki krõmpsutada või sul on lemmikloom, kes ronib hommikuti sind äratama on kirjud tekikotid alati mugavamad. Kohvipritsmete sattumisel või muul viisil veidi määrdunud tekikotti ei pea tingimata kohe vahetama!

4. Õnnistus – pane voodi ette vaip, mis kergendab hommikuid sinu jalgadele

 

d38b0b003df993346420f3212c06b17a

 

Kui räägime vaipadest, neid ei ole kunagi liiga palju. Võid valida voodi kõrvale pikakarvalise või naturaalsest kiust  vaiba – sellest saab tõeline õnnistus sinu äsja ärganud jalgadele.

5. Kord – korrasta voodit iga päev

Seda ei pea tegema täiuslikult, kuid tunnista endale, et korras voodisse tahaks alati minna võimalikult kiiresti. Tunned ennast kui hotellitoas, kuid see on tasuta ja sa oled ainuke külaline. Kui sul puudub motivatsioon, autasusta end šokolaadikompvekiga iga kord, kui voodi üles teed.

6. Mugavuse garanteerivad lisapadjad

Muidugi ei pea üle pingutama, kuid vähemalt kaks patja kummalgi pool ei ole veel kellelegi kahju teinud. Sinu tuba muutub hubasemaks, kui kasutad erinevast materjalist ja suurusega dekoratiivseid patju.

7. Garanteeritud ingellik uni – pane vana madratsi peale täiendav pealismadrats

Vanale madratsile uue elu andmiseks piisab, kui paned sellele mugava pealismadratsi. Viskoelastne pealismadrats on ilmselt alati parim valik. Selg tänab sind!

8. Ilu ja puhtus – vaheta regulaarselt tekikotte

See on väga lihtne kuid tähtis. Ilusasse ning puhtasse voodisse on palju meeldivam heita kui segi ja määrdunud magamisasemele. Seetõttu näe ette, millise ajavahemiku järel on kõige parem tekikotte vahetada ja pea graafikust kinni, et magada oleks hea ja hubane.

9. Valgus annab hubase tunde – pane voodi kõrvale öölamp

Selle võib riputada voodi kohale või asetada öökapile – tähtsaim, et selle välja lülitamiseks ei oleks tarvis jätta sooja voodit.

10. Tunned ikka veel ebamugavust? Mõtle järele, kas poleks aeg patju vahetada?

 

alpine-loft-pillows

 

Kui täiuslikkuseni on veel veidi puudu, mõtle, kas magad mugavalt? Võib-olla on aeg vahetada kokkuvajunud padi? Vali endale sobiva kõrguse ja suurusega ning otsusta, millisest kiust patja tahaksid ja uuenda oma parim unesõber!

KINGITUS