• Kuidas valida oma lapsele sobiv madrats?

  Kõik lapsevanemad soovivad, et nende lapsed magaks hästi ja ärkaks hommikul rõõmsas tujus. Kasvades kujuneb välja lapse kehahoiak, lihased ja luustruktuur ning selleks on väga tähtis valida magamiseks sobiv alus, madrats, millel teie laps magama hakkab. Veedavad ju väikelapsed ööpäevast peaaegu pool magades. Seepärast otsustasime teile jutustada, millele tuleb lapsele madratsi valimisel tähelepanu pöörata.

 • MILLE POOLEST ERINEVAD KOOTUD JA VILLASED PLEEDID?

  Jahedate ilmade saabumisel otsime sageli hubasust ja soojust pehmetest ja mõnusatest pleedidest, mida on armas ümber võtta terrassil või kodus head filmi vaadates või huvitavat raamatut lugedes. Sageli on meie ees suur valik erinevaid mustreid, kangaid ja erineva tekstuuriga pleede, mille vahel on raske valida. Seega mille poolest pleedid erinevad?

 • PUUVILLA (PULDANI) JA PUUVILLASATÄÄNI ERINEVUSED

  Uue voodipesu valida on üha keerulisem, sest sortiment on tõesti väga lai. Siin tekib ka küsimus, kuidas teha vahet kangaste vahel, mille poolest on üks teistest parem, millised on naturaalsed, millised sünteetilised jne.

 • 10 EKSIARVAMUST VOODIPESU KOHTA

  1. eksiarvamus. Kvaliteetset voodipesu on halva kvaliteediga voodipesust raske eristada

  Soovides kontrollida, kas voodipesu on kvaliteetne, tuleb see viia päikese kätte. Kvaliteetne voodipesu ei paista päikesevalguses peaaegu üldse läbi, vähem kvaliteetne võib olla pisut hõredam.  Selline kangas kaotab juba mõne pesemise järel oma esialgse väljanägemise.

  Kvaliteedi tagab voodipesu tootmisel kasutatav punumisviis. Mida rohkem puutub niit niidi vastu, luues tiheda kanga, seda kauem saab voodipesu kasutada.

 • HÜVASTI, TOLMULEST!

  Nõelepea suurune, inimese epidermist toituv, sooja, niiskust ja pimedust armastav… Mõista-mõista, kes need on? Õige! Tolmulestad! 

 • HALDJA VIIS NÕUANNET, ET TAGADA VÄIKELAPSE IDEAALNE UNI

  Saabub päev, mil perre tuleb väike ime – pisike beebi. Imikut ümbritseb tema lähedaste hoolitsus, tähelepanu ja armastus, kuid selleks, et beebi saaks end elu esimestest hetkedest tunda suurepäraselt, on väga oluline valida talle sobiv voodipesu. 

 • KUIDAS ÕPETADA LAST KORDA HOIDMA? HEAD NÕUANDED EMADELE, KES ASTUVAD IKKA JA JÄLLE LEGOKLOTSIDE OTSA

  Kas teate, kes võiks töötada koos professionaalsete demineerijatega? Need on emad, kes õpivad üle toa käima nii, et ei astu ühegi legoklotsi, nukkude või mõne muu pisikese mänguasja peale. 

 • KAUAKESTVAT LUKSUST LISAV SATIIN

  Teinekord mõtiskleme, kuidas raha kulutamata lisada oma koju luksuslikkust ja hubasust. Võin teile öelda, et kõige olulisem peitub alati kõige lihtsamates detailides. 

 • PUUVILL – MIDA SA SELLE KANGA KOHTA VEEL EI TEA?

  Puuvillakangas on üks populaarsemaid kangaid, mida kasutatakse tekstiilitööstuses väga laialdaselt; puuvilla populaarsuse määravad selle looduslikkus ja muud suurepärased omadused.

 • VALGUSTID JA VALGUSTUS KODUDES

  Leedus, kui pime aeg on sügisel ja talvel pikem ning veedame rohkem aega kodus, on korralik valgustus väga oluline. Eriti kui valgustusest sõltub peale tuju ka meie tervis.

Toode: