• Logi sisse
 • TEAVE

  Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

  • Värvus:: Įvairių spalvų;
  • Disain: Mustriline;

  Pole kanga suhtes kindel? Kirjuta meile ja me saadame sulle kanganäidise!

  "Beddinghouse on uhke selle üle, et on Amsterdami van Goghi muuseumi ametlik partner. See ainulaadne koostöö van Goghi muuseumi ja Beddinghouse'i vahel on võimaldanud luua erilise magamistoa tekstiilide kollektsiooni. Iga disain on inspireeritud Vincent van Goghi maalist.

  See muster põhineb pildil „Valge aed“. Van Gogh saabus Arlesisse vahetult enne kevade algust. Linna ümbritsesid õitsevad viljapuuaiad, millele pühendas van Gogh terve stuudiote sarja. Pikad oksad viitavad sellele, et tegemist oli halvasti hooldatud ploomipuudega, kuid van Goghile meeldisid nende elumärgid.

  See tekikott on toodetud 100 % puuvillasatiinist (220 TC). See on heleroosat värvi. Tänu satiini koele on kangas imeliselt pehme ja läigib peenelt. Tekikotil on mõlemal küljel täislaiuses kahekordne klapp. Tekikoti kogupikkus – 260 cm. Tänu sellisele pikkusele on tekikotti lihtne madratsi alla pista, et jalad tunneks end meeldivalt ja hubaselt. Tekikotti võib pesta kuni 60 kraadi juures, seda võib kuivatis kuivatada ja triikida.

  Ettevõte Beddinghouse on pühendunud kaunite kollektsioonide loomisele, väljendades austust inimeste ja planeedi vastu. Seetõttu osaleb Beddinghouse algatuses Better Cotton Initiative (BCI), (tõlgituna parema puuvilla initsiatiiv) mille eesmärk on parandada puuvillakasvatust kogu maailmas. Oleme loonud luksuslikud ja jätkusuutlikud pakendid spetsiaalselt Beddinghouse x Van Goghi muuseumi kollektsiooni jaoks. Saate karpi esemete hoidmiseks korduvkasutada.

  Ühekohaline voodipesukomplekt (140x200 cm) on ühe padjapüüriga.

  Järelevalve

  • Pesu 60°C (••)
  • Triikimine väikesel kuumusel
  • Saab trummelkuivatada

  79,96 € - 159,96 €

  99,95 € - 199,95 €
  −20%

  Orchard Natural Voodipesukomplekt

  Saadame 1 tööpäeva jooksul
  Valige:
  Teki mõõtmed:
  Padjad mõõtmed:
  Kogus:
  151,96 €
  189,95 €
  Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
  Kas teil tekkis küsimusi?

  Koos ostetud kaubad