• Logi sisse
 • TEAVE

  Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

  • Materjal: 100% satääni;
  • Lisateave: Toodetud Leedus;
  • Kaubamärk: LONAS HOME;
  • Disain: Ühevärviline;

  See luksuslik kummiga voodilina on ette nähtud neile, kellele meeldivad pehmed puudutused ja võluv läige. Puuvillasatiini looduslikkus annab teie unele komfordi ja hubasuse tunde.

  Sobitage voodilina LONAS HOME voodipesukomplektidega ja otsige erilisi kooslusi! Ükskõik milline teie enda loodud värvivalik sobib suurepäraselt teie rahulikku magamistuppa või sellest võib saada toa pilkupüüdev aktsent.

  Voodilina kõrgus - 30 cm.

  100% PREMIUM puuvillasatiin

  Egiptuse puuvill on tunnistatud terves maailmas parimaks pikakiuliseks puuvillaks. Luksuslik LONAS HOME puuvillasatiinist voodilinad on kootud ja õmmeldud 100% PREMIUM puuvillast ja on eriti kvaliteetsed. PREMIUM klassi satiin on väga õhuke ja pehme, kuid on samal ajal ka väga tihe, mistõttu teenib teid mitmeid aastaid.

  100% PREMIUM puuvillasatiinkangas on Itaalia meistrite kootud, kuid Leedus loodud ja õmmeldud.

  Kanga tihedus - TC300.

  Kauasäilivad värvid

  Vaatamata kergusele on puuvillasatiin tänu lõnga ettevalmistamise ja kangakudumise spetsiifilistele tehnoloogiatele väga tugev, pikaajaline ja pleekimiskindel kangas. Selle kanga värvimiseks valitakse ainult kõrgeima klassi pleekimiskindlad värvid ja tänu sellele säilitab  kangas eredad värvid ka pärast paljukordset pesemist.

  Läikiv ja pehme

  Need LONAS HOME voodilinad on õmmeldud 100% puuvillasatiinkangast, mida on lisaks töödeldud „butter finishing“ (võidmise) tehnoloogiaga. Nimetatud tehnoloogia lisab toodetele võluvat läiget ja erilist pehmust.

  Oeco-Tex® sertifikaat

  Selle sertifikaadiga tähistatakse ohutud materjalid,  mis ei levita keskkonda mürgiseid lenduvaid aineid. Tooted, mis on tähistatud märgiga „Usaldus tekstiilide vastu“, ei sisalda allergiat tekitavaid aineid, formaaldehüüde, raskemetalle või keelustatud pestitsiide. Selle sertifikaadiga märgistatud tooted on ohutud ja sobivad isegi imikutele.

  Hooldus

  Pesta temperatuuril 40 °C (••)

  Mitte valgendada (X)

  Triikida keskmisel temperatuuril (••)

  Kuivalt mitte puhastada

  Kuivatada madalal temperatuuril

  Kummiga voodilina TIROLO

  49,00 € - 75,00 €

  Saadame 1 tööpäeva jooksul
  Valige:
  Suurus:
  Kogus:
  49,00 €
  Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
  Kas teil tekkis küsimusi?
  Koos ostetud kaubad