• Logi sisse
 • TEAVE

  Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

  • Materjal: 100% puuvilla;
  • Täidis: 100% keskkonnasõbralikud meriinovillagraanulid;
  • Täidise tüüp: Meriino vill;
  • Padja kõrgus 50x70: 14cm;

  Avastage orgaanilise värskuse maagia.

  100% ökoloogiline meriinovill ja 100% ökoloogiline puuvill loovad magamiseks imelise keskkonna: see kooslus laseb õhku läbi, aurustab suurepäraselt keha niiskust ning reguleerib soojust vastavalt teie keha- ja toatemperatuurile. Hästi läbimõeldud padja täitematerjali struktuur toetab meeldivalt pead ja annab kehale tervisliku asendi.

   

  Suurepärane on see, et padja kinnitatav läbi tepitud püür lubab teil reguleerida padja kõrgust ja pehmust vastavalt oma soovidele: padja täitematerjali välja võttes (ja hiljem tagasi pannes).

  Võimalus padjapüüri eemaldada ja pesta ning meriinovilla isepuhastuvad omadused tagavad, et padi säilitab oma värskuse. Võtke padjapüür pealt ära ja peske puhtaks eraldi, kui see on määrdunud või kui soovite lihtsalt patja värskendada.

   

  Ökoloogiline meriinovill ja orgaaniline GOTS sertifikaadiga puuvill on toodetud täiesti keskkonnasõbralikul viisil: ilma väetiste, pestitsiidide, insektitsiidide ja antibiootikumideta. Kiude puhastatakse ja töödeldakse eriti ettevaatlikult. Sellisel padjal magamine lubab loomulikult ja täielikult lõdvestuda ja hästi puhata.

   

  KOOSTIS:

  Pestav, tepitud padjapüür:  100% puuvill – keskkonnasõbralik, GOTS sertifikaadiga

  Läbi tepitud padjapüüri täitematerjal: 100% puuvill - keskkonnasõbralik, GOTS sertifikaadiga (150 g / m²)

  Padja täitematerjal: 100% villagraanulid – keskkonnasõbralikust meriinovillast, millel on GOTS sertifikaat.

   

  KESKKONNASÕBRALIKU TOOTE SERTIFIKAADID

  GOTS sertifitseeritud orgaaniline puuvill näitab, et tootmisel kasutatud puuvill on kasvatatud keskkonnasõbralikel põldudel, ilma väetiste, pestitsiidide ja insektitsiidideta. Puuvillakiu töötlemine on täiesti ökoloogiline ja ei sisalda mürgiseid kemikaale. Rangelt ökoloogiline tootmine toob välja puuvillakiu kõik parimad omadused.

  GOTS sertifikaadiga märgistatud orgaaniline vill on toodetud täiesti ökoloogilisel ja loomadele sõbralikul viisil: lambaid peetakse karjamaadel, mida ei ole töödeldud väetiste, pestitsiidide ega insektitsiididega. Lammaste tervislikku seisundit jälgitakse rangelt ja neile ei anta mitte kunagi mittevajalikku antibiootikumiravi. Villa puhastatakse ja töödeldakse väga ettevaatlike meetoditega. Selline kiud erineb teistest imelise pehmus, kohevuse ja elastsuse poolest.

  Toode on märgistatud üldtunnustatud OEKO-TEX 100® etiketiga. See näitab, et kõik selle toote koostisosad, so iga niidijupp, kiud või muu lisand, on kontrollitud ja kinnitatud, et toode ei avalda tarbijatele mingit ebasoodsat või kahjulikku mõju.

  50x70

  Järelevalve

  • Õhutus
  • Pesu 30°C (•)

  66,75 €

  89,00 €
  −25%

  Meriinovillast padi ORGANIC MEDIUM

  Saadame 1 tööpäeva jooksul
  Valige:
  Padjad mõõtmed:
  Kogus:
  66,75 €
  89,00 €
  Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
  Kas teil tekkis küsimusi?

  Koos ostetud kaubad