• Logi sisse
 • TEAVE

  Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

  • Materjal: 100% tencel;
  • Padja kõrgus 50x70: 17cm;

  Kerge ja pehme padi TENCEL laseb hästi õhku läbi, ei lase öösel üle kuumeneda ning muudab teie magamise eriliselt mugavaks. TENCEL™ Lyocelli kiuga tooted on pehmed, imavad suurepäraselt niiskust, ei ärrita nahka ning sobivad tundlikele ja allergilistele inimestele. Oleme padja täitematerjaliks valinud kapokikiu (mida nimetatakse ka siidiseks puuvillaks), et padi oleks veel kohevam, allergiakindlam ja reguleeriks paremini soojust.

   

  TENCEL™

  Märgiga TENCEL™ tähistatakse jätkusuutlike tootmispõhimõtete rakendamisega (metsaraie range kontroll, taastuvate energiaallikate kasutus, väiksem veetarbimine jms) puidust saadavat kiudu. TENCELi™ kiudu sisaldav kangas on vastupidav, kuid loodusesse jõudes laguneb täielikult. Nõnda luuakse ringmajandus – jätkusuutlik tootmine.

   

  Kapok

  Kapok on kapokipuust saadav naturaalne kiud. Erinevalt puuvillast ei kasutata nende puude kasvatamiseks ega kiu kogumiseks mingeid kemikaale. Kapokit nimetatakse ka siidiseks puuvillaks, sest see on palju pehmem ja kergem kui tavaline puuvill. Kapokisisaldusega tooted sobivad allergilistele inimestele, lastele ja isegi imikutele, sest need imavad ja aurustavad suurepäraselt niiskust, hoiavad kehatemperatuuri vajalikul tasemel ning ei lase üle kuumeneda.

   

  Koostis

  Pealiskangas: 100% TENCELi™ kangast, tepitud 90% TENCELi™ ja 10% kapokiga (150 g/m2)

  Täidis: 100% kapokit

  Standard Oeko-Teks 100

  Standard Oeko-Teks 100

  Oeko-Teks 100 on üldtunnustatud ökostandard, mille on loonud Austria Tekstiiliinstituut (ÖTI) ja Saksamaa Hohensteini uurimisinstituut. Oeko-Teks 100 märgisega kontrollitud ja sertifitseeritud tooted ei avalda tarbijale ebasoodsat ega kahjulikku mõju. Oeko-Teks standardiga on tekstiilitoodangule kehtestatud ranged normid lubatud kahjulike ainete koguste kohta.

  Selle standardi alusel kontrollitakse järgmisi tekstiilitoodete ökoloogilisi tegureid: raskemetallide, formaldehüüdi, pestitsiidide, aromaatsete amiinide, fenoolide ja muude kahjulike lisandite kogust ning värvi vastupidavust toote erinevatele kasutusmõjudele.

  Järelevalve

  • Mitte valgendada
  • Kuivpuhastus

  79,00 € - 99,00 €

  Padi TENCEL

  Saadame 4 tööpäeva jooksul
  Valige:
  Padjad mõõtmed:
  Kogus:
  89,00 €
  Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
  Kas teil tekkis küsimusi?

  Koos ostetud kaubad