• Logi sisse
 • TEAVE

  Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

  • Värvus:: Sinine;
  • Materjal: 70% medvilnė/ 30% liocelis;
  • Disain: Kahepoolne;
  """Oleme pühendunud meie toodete keskkonnamõjude minimeerimisele, mistõttu anname endast parima, et kasutada jätkusuutlikke materjale. Peamine kasutuses olev materjal on puuvill – selle kasvatamisel ja töötlemisel on oluline keskkonnamõju, mistõttu teeme kõvasti tööd, et leida jätkusuutlikumaid alternatiive. Püüame alati oma tooteid jätkusuutlikumaks muuta ja arvestada nii inimeste kui keskkonnaga. Seetõttu kuulub Bedding House parema puuvilla initsiatiivi (Better Cotton Initiative). Bedding House esitleb uut jätkusuutlikumat seeriat, Beddinghouse Care, milles on esindatud erinevad jätkusuutlikkuse omadused. Innovative tekikott on kaetud üleni kolmnurkse disainiga.
  Lyocell on valmistatud pöögipuude tselluloosikiududest ja neid puid saab kasvatada maadel, mis ei ole põllumajanduseks sobilikud. Kuna pööki saab kasvatada ka reovee ja vähem kahjulike lahustega, siis on selle kasvatamise protsess palju keskkonnasäästlikum kui näiteks puuvilla kasvatamine. Pöögipuud vajavad kasvamiseks vähem vett, väetisi ja pestitsiide ning seega on need jätkusuutlikumaks variandiks. Samuti on Lyocellil antibakteriaalsed omadused, see on äärmiselt imav ja optimaalselt hingav. Kangas reguleerib hästi temperatuuri, seega hoiab see tekikott suvel jahedust ja talvel sooja. See tekikott on valmistatud 30% Lyocellist ja 70% puuvillasatiinist; padjapüürid on kaunistatud äärispaeltega. Lyocelli ja puuvillasatiini kombineerimise tulemusel on tekikott siidiselt sile ja jätkusuutlik, kauni läikega ning magamiseks mugav.
  Uue kollektsiooni pakendamiseks on kasutatud FSC pappi. See tähendab, et pakendamiseks kasutatav toormaterjal pärineb vastutustundlikult hallatavatest metsadest. See pakend on jätkusuutlikum ja selle saab visata paberijäätmetesse, sest nii saab seda jälle taaskasutada. Pakendi ümber olevat kummi saab samuti taaskasutada.“"

  Järelevalve

  • Pesu 40°C (••)

  89,95 € - 179,95 €

  Voodipesukomplekt Innovative Blue

  Saadame 1 tööpäeva jooksul
  Valige:
  Teki mõõtmed:
  Padjad mõõtmed:
  Kogus:
  89,95 €
  Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
  Kas teil tekkis küsimusi?

  Koos ostetud kaubad