• Logi sisse
 • TEAVE

  Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

  • Materjal: 100% puuvilla;
  • Täidise tüüp: Meriino vill;
  • Hooajalisus: Talvine;
  • Eelis: Väga hea reuma vastu;
  • Užpildo svoris: 450 g/m2;

  Avastage meriinovilla stimuleerivad omadused.

  Meriinovill on täitematerjal, mille kõrge kvaliteedi tagavad rangelt kontrollitav tootmisviis ja -protsess. See lubab luua magamiseks suurepärase keskkonna. Tekil on erakordne võime soojust hoida, kohandudes keha- ja toatemperatuuriga. Samuti aurustab see vill tõhusalt niiskust ega lase kehal üle kuumeneda. Teki omadusi täiendab kõrge kvaliteediga puuvillane katteriie, mis on naha vastas mõnus ning laseb hästi õhku läbi.

  Tekk on väga soe ja sobib kasutamiseks külmal aastaajal või jahedas magamistoas. Tekk loob magamiseks suurepärase keskkonna, jaotades hoolikalt ja ühtlaselt soojuse kogu kehale. Tekk sobib eriti hästi neile, kes põevad reumat või sagedasi külmetushaigusi.

  Meriinovilla iseeneseslik puhastumine ja võimalus vajadusel tekki pesta tagavad pikaajalise värskuse. Meriinovill annab muinasjutulise mugavuse: arvestades toa- ja kehatemperatuuri, loob see vill vajaliku soojustaseme, sellel on suurepärane omadus soojust koguda ja samuti eemaldab see niiskust. Tänu suurele lanoliinisisaldusele puhastub lambavill iseenesest, nii et teki värskendamiseks piisab regulaarsest kloppimisest ja tuulutamisest.

  Puuvill on naha vastas mõnus, laseb õhku läbi ja on väga kerge. See eemaldab kehalt tõhusalt niiskuse ja loob magamiseks värske keskkonna, mida hindavad eriti kõrgelt kõik, kes kipuvad öösel higistama.

  KESKKONNASÕBRALIKU TOOTE SERTIFIKAADID

  Toode on märgistatud üldtunnustatud OEKO-TEX 100® etiketiga. See näitab, et kõik selle toote koostisosad, so iga niidijupp, kiud või muu lisand, on kontrollitud ja kinnitatud, et toode ei avalda tarbijatele mingit ebasoodsat või kahjulikku mõju.

  Toode on märgistatud Woolmarki logoga. See litsentseerimisprogramm on tekstiili kvaliteedi tagamise ja toote sertifitseerimise süsteem, mis kindlustab kiudaine sobiva koostise ja kvaliteedi nii tarbijatele kui ka tarnijatele. Selleks, et saada mainekas Woolmarki sertifikaat, tuleb lõngu, kangaid ja rõivaid rangelt kontrollida. Logo ei ole ainult kaubamärk: märgiga tähistatud toodetele kohaldatakse The Woolmark Company kvaliteedistandardeid, mis põhinevad rangetel katsetusmeetoditel. Kui tarbijad näevad Woolmarki logoga tähistatud tooteid, siis on nad kindlad kvaliteedis, autentsuses ja väärtuses ning nõus rohkem maksma.

  KOOSTIS:

  Kangas: 100% puuvill

  Täitematerjal: 100% meriinovill (450 g / m²)

  Järelevalve

  • Mitte valgendada
  • Kuivpuhastus
  • Pesu 30°C (•)

  Tekk MERINOFIL MEDIUM

  149,00 € - 224,00 €

  Saadame 1 tööpäeva jooksul
  Valige:
  Teki mõõtmed:
  Kogus:
  149,00 €
  Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
  Kas teil tekkis küsimusi?
  Koos ostetud kaubad