• Logi sisse
 • TEAVE

  Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

  • Materjal: 100% tencel;
  • Täidise tüüp: Siid;
  • Hooajalisus: Suvine;
  • Užpildo svoris: 178g /m2;

  Nautige rahulikku ja kvaliteetset und luksusliku teki all, mis on valmistatud kvaliteetsest Mulberry siidist ja eukalüptist saadavast Tencelist.

  Pealiskangas Tencel kätkeb endas teiste kiudude häid omadusi – see on pehme kui siid, soe kui vill, jahutav kui lina ja imab niiskust paremini kui puuvill. Loodud nanotehnoloogiate abil. Reguleerib temperatuuri ja imab väga hästi niiskust. Sile ja pehme materjal sobib suurepäraselt tundlikule nahale. Hügieeniline materjal ei lase bakteritel paljuneda ega ärrita nahka. 100% bioloogilist päritolu. Valmistatakse puidukiust (kiiresti kasvavast eukalüptist).

  Täitematerjalina on kasutatud Mulberry siidi – ühte paremat ja läikivamat Hiina esmaklassilist siidi. Seda nimetatakse siidipuu siidiks, sest seda tootvad siidiliblika röövikud söövad üksnes siidipuu lehti. Nii saadakse lummavalt pärlendav siid. Seda tüüpi siidi venitatakse käsitsi.

  Naturaalse siiditeki omadused.

  100% looduslik ja allergiavaba, sest selles ei arene allergiat põhjustavad tolmulestad.
  Kerge. See omadus on oluline inimestele, kes kannatavad kudede ainevahetushäirete ja artriidi all (kui voodiriiete raskus põhjustab ebamugavust).
  Hea soojusregulaator – siiditeki all ei hakka kuumal suveööl palav ega külmal talveööl jahe.
  Tugev – siidilõng on sama tugev kui sama jämedusega terasniit. Pikad siidilõngad haakuvad omavahel hästi ja kui siid ka pärast pikki kasutusaastaid oksüdeerumise tõttu kollaseks tõmbub, siis siiditekk püsib ikka ühtlane, pehme ja kohev.
  Siiditekk „hingabˮ – tänu lõnga poorsusele suudab siid imada suures koguses niiskust, selle kiiresti aurustada ning sedaviisi kuivaks jääda.
  Hõlpsasti hooldatav – piisab, kui siidist voodiriideid 2–3 korda aastas päikeselise ilmaga varjus tuulutada.
  Et teki pealisosa saab tõmbluku abil eemaldada, on seda võimalik sageli pesta. Siiditäidis on tõmblukuga marlikotis. Kui see välja võtta, saab tekki hõlpsasti õhutada.

  Tekk on pakitud karpi.

  Järelevalve

  • Kuivpuhastus
  • Õhutus
  −25%

  Tencel tekk Mulberry siidiga

  109,26 € - 141,25 €

  145,69 € - 188,33 €
  Saadame 1 tööpäeva jooksul
  Valige:
  Teki mõõtmed:
  Kogus:
  109,26 €
  145,69 €
  Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
  Kas teil tekkis küsimusi?
  Koos ostetud kaubad