• Logi sisse
 • TEAVE

  Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

  See muster põhineb pildil ""Iiristega põld Arles'i lähedal"". Van Goghi võlusid Arles'i ümbruse maastiku värvid. Eriti võlus teda kontrast kollaste ja lillade lilleväljade vahel. Maastikku vaadates tundis ta ära elemendid oma Jaapani puunikerduste kollektsioonist. Jaapani kunstnikud kasutasid oma kompositsioonides suuri värvialasid ja sageli teravat diagonaali. Samuti tõid nad regulaarselt lähemale esiplaanil olevaid detaile. Need elemendid kaasas Van Gogh oma maalikunsti. „Nagu Jaapani unenägu“, – kirjutas ta kirjas vennale Theole.

  Dekoratiivpadi on valmistatud 100 % polüestersatiinist, sellel on digitaalne muster ja tumesinist värvi tagumine pool. Seda kaunistavad paeltest ääristused. Padja suurus on 30 x 50 cm. Padjal on allosas tõmblukk ja elastne polüestrist sisepadi. Patja ei tohi pesumasinas pesta ja kuivatis kuivatada.

  Ettevõte Beddinghouse on pühendunud kaunite kollektsioonide loomisele, väljendades austust inimeste ja planeedi vastu. Seetõttu osaleb Beddinghouse algatuses Better Cotton Initiative (BCI), (tõlgituna parema puuvilla initsiatiiv) mille eesmärk on parandada puuvillakasvatust kogu maailmas. Kasutame säästvaid pakendeid spetsiaalselt Beddinghouse x Van Goghi muuseumi kollektsiooni jaoks.

  Järelevalve

  • Mitte valgendada
  • Mitte kuivpuhastada
  • Mitte pesta
  • Triikida ei tohi

  Dekoratiivne padi Van Gogh Museum Countryside Blue

  39,95 €

  Saadame 1 tööpäeva jooksul
  Valige:
  Patjade suurus:
  Kogus:
  39,95 €
  Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
  Kas teil tekkis küsimusi?