• Logi sisse
 • TEAVE

  Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

  • Materjal: 100% puuvilla;
  • Täidis: 100% keskkonnasõbralikud meriinovillagraanulid;
  • Täidise tüüp: Meriino vill;
  • Padja kõrgus 50x70: 17cm;

  Woolmark sertifikaadiga suurepärane meriinovill ja kvaliteetne puuvillane padjapüür loovad magamiseks ideaalsed tingimused. Padi annab tervisliku toe ja meeldiva soojuse ning tänu headele õhku läbilaskvatele ja hüdrofiilsetele omadustele ei pane öösel higistama. Me soovitame seda toodet lahkelt inimestele, kellel on reumaga seotud probleeme.

  Suurepärane on see, et padja kinnitatav läbi tepitud püür lubab teil reguleerida padja kõrgust ja pehmust vastavalt oma soovidele: padja täitematerjali välja võttes (ja hiljem tagasi pannes).

  Võimalus padjapüüri eemaldada ja pesta ning meriinovilla isepuhastuvad omadused tagavad, et padi säilitab oma värskuse. Võtke padjapüür pealt ära ja peske puhtaks eraldi, kui see on määrdunud või kui soovite lihtsalt patja värskendada.

  Meriinovill loob muinasjutulise mugavuse: arvestades toa- ja kehatemperatuuri, loob see vill vajaliku soojustaseme, sellel on suurepärane omadus soojust koguda ja samuti eemaldab see niiskust. Tänu suurele lanoliinisisaldusele puhastub lambavill iseenesest, nii et teki värskendamiseks piisab regulaarsest kloppimisest ja tuulutamisest.

  Puuvill on naha vastas mõnus, laseb õhku läbi ja on väga kerge. See eemaldab kehalt tõhusalt niiskuse ja loob magamiseks värske keskkonna, mida hindavad eriti kõrgelt kõik, kes kipuvad öösel higistama.

  KESKKONNASÕBRALIKU TOOTE SERTIFIKAADID

  Toode on märgistatud üldtunnustatud OEKO-TEX 100® etiketiga. See näitab, et kõik selle toote koostisosad, so iga niidijupp, kiud või muu lisand, on kontrollitud ja kinnitatud, et toode ei avalda tarbijatele mingit ebasoodsat või kahjulikku mõju.

  Toode on märgistatud Woolmarki logoga. See litsentseerimisprogramm on tekstiili kvaliteedi tagamise ja toote sertifitseerimise süsteem, mis kindlustab kiudaine sobiva koostise ja kvaliteedi nii tarbijatele kui ka tarnijatele. Selleks, et saada mainekas Woolmarki sertifikaat, tuleb lõngu, kangaid ja rõivaid rangelt kontrollida. Logo ei ole ainult kaubamärk: märgiga tähistatud toodetele kohaldatakse The Woolmark Company kvaliteedistandardeid, mis põhinevad rangetel katsetusmeetoditel. Kui tarbijad näevad Woolmarki logoga tähistatud tooteid, siis on nad kindlad kvaliteedis, autentsuses ja väärtuses ning nõus rohkem maksma.

   

  KOOSTIS:

  Läbi tepitud padjapüür:  100% puuvill

  Läbi tepitud padjapüüri täitematerjal: 100% pestav Woolmark kvaliteediga meriinovill;

  Padja täitematerjal: 100% meriinovillast valmistatud graanulid, Woolmark kvaliteet

  Järelevalve

  • Õhutus

  66,75 €

  89,00 €
  −25%

  Merinovillast padi MERINOFIL MEDIUM

  Saadame 1 tööpäeva jooksul
  Valige:
  Padjad mõõtmed:
  Kogus:
  66,75 €
  89,00 €
  Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
  Kas teil tekkis küsimusi?

  Koos ostetud kaubad