TEAVE

Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

  • Materjal: 100% alpakavilla;
  • Lisateave: Alpakavill, Toodetud Leedus;
  • Kaubamärk: LONAS HOME;
  • Suurus: 50x70 cm;
  • Täidise tüüp: Villased;

Ülimugav alpakavillast padi sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele. Ka allergilistele inimestele sobiv lõhnatu alpakavill on hea soojusreguleerija – see laseb suurepäraselt õhku läbi ja hoiab magamise ajal ära ülekuumenemise.

 

100% alpakavilla

Alpakavill on üks enim väärtustatud villasid – see on mitu korda soojem ja kergem kui tavaline lambavill, kuid ei lase meil üle kuumeneda, vaid hoiab kehatemperatuuri sobivana. Pehme alpakavill ei ärrita nahka. See ei sisalda lanoliini ega kogu endasse tolmulestasid, sellepärast sobib ka allergilistele inimestele.

 

100% meriinovilla

Padja täitematerjaliks oleme valinud meriinovillast pallikesed. Need on kohevad, lasevad õhku läbi, imavad hästi niiskust ja aurustavad selle enne, kui me märgatagi jõuame. Meriinovill ei ima lõhnu ja sellesse ei kogune bakterid, mistõttu ei vaja see erihooldust. Kui õhutate sageli patja, püsib see kauem uuena.

 

Koostis

Pealiskangas: 100% orgaanilist puuvilla, tepitud 100% alpakavillaga

Täidis: 100% meriinovillast pallid

Standard Oeko-Teks 100

Standard Oeko-Teks 100

Oeko-Teks 100 on üldtunnustatud ökostandard, mille on loonud Austria Tekstiiliinstituut (ÖTI) ja Saksamaa Hohensteini uurimisinstituut. Oeko-Teks 100 märgisega kontrollitud ja sertifitseeritud tooted ei avalda tarbijale ebasoodsat ega kahjulikku mõju. Oeko-Teks standardiga on tekstiilitoodangule kehtestatud ranged normid lubatud kahjulike ainete koguste kohta.

Selle standardi alusel kontrollitakse järgmisi tekstiilitoodete ökoloogilisi tegureid: raskemetallide, formaldehüüdi, pestitsiidide, aromaatsete amiinide, fenoolide ja muude kahjulike lisandite kogust ning värvi vastupidavust toote erinevatele kasutusmõjudele.

Järelevalve

  • Mitte valgendada
  • Kuivpuhastus
  • Õhutus
  • Mitte pesta

Padi ALPAKA

79,20 €

99,00 €
Kohaletoimetamine 4 tööpäeva jooksul
Valige:
Patjade suurus:
Kogus:
79,20 €
99,00 €
Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
Kas teil tekkis küsimusi?
Koos ostetud kaubad