TEAVE

Toote värvitoon võib vähesel määral erineda fotol kujutatust. Toote kirjelduses esitatud teave on üldise iseloomuga, seetõttu on võimalik, et toote kõiki omadusi ei ole nimetatud.

Tunnetage kašmiiri õrna embust.

Kašmiirvill on üks mainekamaid looduslikke materjale. Tänu oma unikaalsetele omadustele loob kašmiir magamiseks rahuliku ja loomuliku keskkonna. Kašmiiriga täidetud tekid on pehmed ja siledad, puuvillane pealiskangas aga loob suurepärase õrnuse tunde.

Kas teadsid, et kašmiiri soojusisolatsioon on kaheksa korda suurem kui villal? Kašmiir on tavalisest lambavillast peenem, pehmem ja kergem, seetõttu sobib suurepäraselt kehatemperatuuri hoidmiseks.

KESKKONNASÕBRALIKU TOOTE SERTIFIKAADID

Toode on märgistatud üldtunnustatud OEKO-TEX 100® etiketiga. See näitab, et kõik selle toote koostisosad, so iga niidijupp, kiud või muu lisand, on kontrollitud ja kinnitatud, et toode ei avalda tarbijatele mingit ebasoodsat või kahjulikku mõju.

Toode on märgistatud Woolmarki logoga. See litsentseerimisprogramm on tekstiili kvaliteedi tagamise ja toote sertifitseerimise süsteem, mis kindlustab kiudaine sobiva koostise ja kvaliteedi nii tarbijatele kui ka tarnijatele. Selleks, et saada mainekas Woolmarki sertifikaat, tuleb lõngu, kangaid ja rõivaid rangelt kontrollida. Logo ei ole ainult kaubamärk: märgiga tähistatud toodetele kohaldatakse The Woolmark Company kvaliteedistandardeid, mis põhinevad rangetel katsetusmeetoditel. Kui tarbijad näevad Woolmarki logoga tähistatud tooteid, siis on nad kindlad kvaliteedis, autentsuses ja väärtuses ning nõus rohkem maksma.

 

KOOSTIS:

Kangas: 100% puuvill

Täitematerjal: 50% kašmiir, 50% meriinovill (300 g / m2)

Universaalne tekk CASHMERE MEDIUM

199,00 € - 279,00 €

Kohaletoimetamine 5 tööpäeva jooksul
Valige:
Teki mõõtmed:
Kogus:
199,00 €
Tasuta tarneni jäänud: 59,00 €
Kas teil tekkis küsimusi?